Hopp til innhold

Solan Gundersen Vinterleker hopprenn

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Alvdal, Sandegga
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse K48 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse K48 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Andres, Abayomi Magnus Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Bekkum, Elias Klubb Tormod Skilag Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Branting, Christoffer Klubb Røykenhopp Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Gravdal, Didrik Moe Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Johannessen, Marius Klubb Slitu IF Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Omholt, Sverre Nygård Klubb Veme Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Sevaldsen, Reidar Olav Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Solem, Alf Sverre Aamo Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Strandbråten, Mats Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Tuff, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse K35
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse K35

G 13 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkem, Jonas Tibor Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Finborud, Simen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Finden, Even Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Fredheim, Bård Inge Wangensteen Klubb Hafslo IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Gjelten, Magnus Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Grøv, Knut Ola Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Jørgensen, Ask Klubb Harstad Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Konradsen, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Rønningen, Håvard K Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Sprauten, Albert Klubb Sprova IL Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse K35
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse K35

G 14 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse G 14 år Øvelse K35
Navn Svorkmo-Lundberg, Sigurd Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse K35

G 14 år - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Dyrdal, Ådne Rong Klubb Bjørgum IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Gustavsen, Herman Hesthol Klubb Botne SK Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Heimdahl, Mats Lund Klubb Raufoss Hopp Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Høgli, Ola Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Karlsen, Andreas Fosslund Klubb Øverbygdhopp Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Stensby, William Leonardsen Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Tornes, Martin Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse K48
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 14 år Øvelse K48

J 12 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høien, Ane Elinsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse K35
Navn Myhre, Karoline Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse K35

J 13 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Anie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse K35
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse J 13 år Øvelse K35

J 14 år - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thomassen, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse K35

J 14 år - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse J 14 år Øvelse K48
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse K48
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse J 14 år Øvelse K48
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse K48
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse K48
NIF-EPI01, 01
Snorre Veggan