Hopp til innhold

Solan Gundersen Vinterleker kombinert hopprenn

Det er mulig å melde seg på i to ulike bakkestørrelser i den eldste jente og gutteklassa. Langrennet vil foregå i Sandegga klokka 16.00

  • Når: 02.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Alvdal, Sandegga
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K31 - K35 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km / K26 - K30 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km / K26 - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Branting, Christoffer Klubb Røykenhopp Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Christensen, Arnt Nicolai Klubb Hobøl IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Omholt, Sverre Nygård Klubb Veme Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Strandbråten, Mats Klubb Kongsberg IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Tuff, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30

G 13 år - 2 km / K26 - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkem, Jonas Tibor Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Fredheim, Bård Inge Wangensteen Klubb Hafslo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Gjelten, Magnus Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Grøv, Knut Ola Klubb Vikersund IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Jørgensen, Ask Klubb Harstad Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Rønningen, Håvard K Klubb Tormod Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30

G 14 år - 3 km / K31 - K35

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K31 - K35
Navn Svorkmo-Lundberg, Sigurd Klubb Oppdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K31 - K35

G 14 år - 3 km / K46 - K50

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Engebrigtsen, Jens Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Høgli, Ola Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Karlsen, Andreas Fosslund Klubb Øverbygdhopp Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Stensby, William Leonardsen Klubb Kongsberg IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Tornes, Martin Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50

J 12 år - 2 km / K26 - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høien, Ane Elinsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km / K26 - K30

J 13 år - 2 km / K26 - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km / K26 - K30

J 14 år - 2 km / K26 - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thomassen, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km / K26 - K30

J 14 år - 3 km / K46 - K50

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse J 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km / K46 - K50
nif-epi04, 04
Snorre Veggan