Hopp til innhold

Krystallrennet

Informasjon vedrørende diagonalsoner: Det settes 2 adskilte soner slik: 5 km får 2 diagonalsoner pr. runde og 3 km og 2,5 km får 1 diagonalsone.

  • Når: 03.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Magnor Skole
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 03.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 03.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Vebjørn Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Hans Elias Klubb Kjellmyra IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Hans Martin Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skyrudsmoen, Gaute Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hoel-Aasen, Viktor Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Amund Sebastian Olsen Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rusten, Vetle Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bryhn, Lars Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backe-Bogstad, Sigve Heggem Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Harald Strand Klubb Magnor UL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Max Herman Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Gudmund Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nybråten-Gerhardsen, Emre Lauritz Klubb Lunderseter IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Platek, Roland Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Negård-olsen, Elise Klubb Kongsvinger IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten-Gerhardsen, Nova Lill Klubb Lunderseter IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Signe Ekornhol Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen-Rognerud, Eline Klubb Vaaler IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Madeleine Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekornhol Gaustad, Anna Klubb Oppstad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten-Gerhardsen, Tindra Klubb Lunderseter IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix