Hopp til innhold

Konica Minolta NC Rena

Konica Minolta NC

  • Når: 13.1 - 14.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Renabakkene
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K NC A Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K NC Elite Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M NC A Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M NC B Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M NC C Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M NC Elite Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K99 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC A - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC A Øvelse K99

K NC A - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC A Øvelse K99

K NC Elite - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Mork, Anniken Elise Møller Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99

K NC Elite - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Kvandal, Eirin Maria Klubb Mosjøen IL Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Mork, Anniken Elise Møller Klubb Team Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse K99
Navn Skatvedt, Karoline Bjerke Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K99

M NC A - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124

M NC A - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Heggli, Bendik Jakobsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Johannessen, Erik Hannevold Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lauvsland, Jonatan Hansen Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K124

M NC B - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Flemström, Marcus Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Larsen, Alexander Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K99

M NC B - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Flemström, Marcus Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haugelien, Tobias Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Langkaas, John André Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Larsen, Alexander Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Sommerstad, Martin Røise Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Strand, Knut Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K99
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K99

M NC C - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K99

M NC C - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Solberg, Isak Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse M NC C Øvelse K99
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K99

M NC Elite - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K124

M NC Elite - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Braathen, Matias Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Buskum, Andreas Granerud Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sumstad, Are Granrud Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søberg, Sigurd Nymoen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Søgård, Jonas Gropen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K124

M Veteran - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K99
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K99

M Veteran - K99

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K99
Navn Holt, Ole Henning Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M Veteran Øvelse K99
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge