Hopp til innhold

KM stafett

KM i stafett klassisk stil med diagonalsoner (det siste som vanlig for KM/Cup i Hedmark). Mix 8-10 år 3x1km, G11-12/J11-12 3x1 km. KM klasser: G13-16/J13-16 3x3km, maks lagalder 45 år, KJR/KSR 3x3km, MJR/MSR 3x5km. Jenter kan gå på guttelag. Det er lov å gå opp en klasse unntatt opp i KM. NB!! Frist for innlevering/endring av lagoppstilling er lørdag kl 1600!

  • Når: 08.04.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.04.2018 Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Lasse Klubb Trysilgutten IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekra-solhaug, Tord Klubb Trysilgutten IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Håkon Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallum-Telneset, Erlend Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel-Aasen, Viktor Klubb Magnor UL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jemtland, Arthur Klubb MjøsSki Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Åslia Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Johannes Klubb Åslia Skilag Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Slåstad IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Ragnar Klubb Magnor UL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mobrenna, Even Klubb Slåstad IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slette, Jakob Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Stian Klubb Vallset IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjøsne, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fonnås, Tiril Strand Klubb Tynset IF Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanssen, Melina Sofie Klubb Moelven IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjørven, Marie Sandberg Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsmo, Eunice Lundby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Camilla Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låte, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhrer, Fanny Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Negård, Marte Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nes, Ingrid Moland Klubb Ottestad IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Ingvild Klubb Åslia Skilag Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J13-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Oppstad IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeld Stenerud, Mille Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flathagen, Mina Hammer Klubb Hernes IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malnes, Henriette Klubb Magnor UL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martini, Sara Klubb Asker Skiklubb Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mobrenna, Elise Klubb Oppstad IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Negård, Marie Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyhus, Mille Eide Klubb Ottestad IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Madeleine Klubb Magnor UL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Live Klubb Magnor UL Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Telgardsenget, Katrine Klubb Tynset IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J13-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svenkerud, Marit Kristine Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner senior - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Evine Westli Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heramb, Anne Mone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kirkevik, Stine Olsen Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storberget, Marianne Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x3 km stafett

Menn junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holen, Erik Honganvik Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Midtli, Per Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olstad, Anton Klubb Magnor UL Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Rune Hoås Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bonkerud, Sondre Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brennlien, Amund Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Engebakken, Jonas Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordhagen, Simen Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Osvold, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strøm, Thomas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sveen, Helge Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øvrevik, Vegard Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett

Mix 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Sigmund Klubb Hernes IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Vebjørn Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Billa, Nora Trandem Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenden, Melvin Nyengen Klubb Hernes IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Falch, Vilje Linnea Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Alma Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuseth, Mathilda Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gøbel, Halvor Klubb Hernes IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helstad, Anton Øksdahl Klubb Nybygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Åslia Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjørnes, Henrik Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lindkjølen, Live Kristine Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låte, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låte, Ingeborg Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mengshoel, Eljar Wessel Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andreas Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagmoen, Ida Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøen, Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skeie-Nilsen, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skeie-Nilsen, Julie Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skyrudsmoen, Gaute Klubb Grue IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætre, Ferdinand Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørmo, Mathias Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix