Hopp til innhold

Furnesrennet

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nybygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 20.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eskil Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjelseth, Lucas Johansen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skram, Vemund Grüner Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvseth, Kristian Klubb Åsmarka IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundmyhr, Sivert Petrud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhlback, Alvar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Jonas Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Sondre Neverrøsten Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Welten, Karl Vetle Johansen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtterud, Karoline Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugli, Vilde Røseth Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad-Snesrud, Lilly Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagmoen, Ida Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backe, Nora Sletten Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walker, Maya Helstad Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lerbak, Hedda Klubb Trysilgutten IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Berit Gina Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Backe, Sofie Sletten Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robsahm, Mali Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønningen, Ane Henriette Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Walker, Leyna Helstad Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan