Hopp til innhold

Slalomrenn i Tørudbakken - KM

KM Slalom i Tørudbakken skisenter

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Brumunddal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn F Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn G Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn H Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn I Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn J Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn K Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn L Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn M Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn N Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn O Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 17.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sjølie, Sven Einar Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Odin Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Håvard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhni, Aleksander Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Hermann Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mølstad, Klaus Aasterud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Oliver Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carolin, Bernhard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Løvik Kjærnet, Sverre Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gabrielsen, Storm Alexander Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjølie, Finn Erik Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baadshaug, Tilde Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Helleberg, Linnea Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langerud, Ida Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langerud, Mari Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Molthe, Sophie Amalie Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lomsdal, Ada Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Eline Stikbakke Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Oda Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mathilde Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lomsdal, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Dan Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Menn F - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvsberg, Axel Mikael Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn F Øvelse Slalåm

Menn G - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn G Øvelse Slalåm

Menn H - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langerud, Vidar Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn H Øvelse Slalåm

U Kvinner Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harildstad Bjørnsgaard, Amalie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan