Hopp til innhold

Parallellslalom i Tørudbakken

Parallellslalom i Tørudbakken Skisenter

  • Når: 18.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Brumunddal, Hedmark, Norway
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner F Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner G Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner H Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner I Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner J Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner K Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner L Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner M Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner N Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner O Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn E Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn F Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn G Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn H Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Menn I Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn J Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn K Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn L Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn M Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn N Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn O Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 18.02.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eriksen, Kristian Andersen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ruud, Joakim Lindberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, André Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Sigurd Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rudjord, August Birkelund Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busterud, Hermann Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Daniel Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Rønning, Casper Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Ole Morten Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ergan, Melvin Carl Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gabrielsen, Storm Alexander Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eriksen, Signe Kristina Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langerud, Ida Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Langerud, Mari Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markeng, Pernille Austli Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Maja Tårneby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Evenrud, Gina Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Oda Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrvang, Hannah Rasen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Marielle Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I K 17-18 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I M 17-18 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brønstad, Vegard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Dan Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm

Kvinne B Masters Junior - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm

Kvinner A - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Synne Klubb Rena Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Parallellslalåm

Menn A - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Marius Solberg Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm

Menn B Masters Junior - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tollefsen, Andreas Vibstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Parallellslalåm

Menn F - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markeng, Espen Nybu Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn F Øvelse Parallellslalåm
Navn Sølvsberg, Axel Mikael Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn F Øvelse Parallellslalåm

Menn G - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn G Øvelse Parallellslalåm

Menn H - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langerud, Vidar Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn H Øvelse Parallellslalåm

U Menn Synshemmet - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Patrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Parallellslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Parallellslalåm
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge