Hopp til innhold

Kalfosslekene - Borgbakken

Velkommen til Kalfosslekene 2018

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse K37 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Gutter RC C Øvelse K37 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Gutter RC D Øvelse K27 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K37 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Jenter RC C Øvelse K27 Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse Jenter RC D Øvelse K27 Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse Åpen klasse knerten Øvelse K13 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse K27 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse K6 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Åpen klasse Store Borg Øvelse K37 Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

G 12 år - K37

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 12 år Øvelse K37

Gutter RC C - K37

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter RC C Øvelse K37
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC C Øvelse K37
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC C Øvelse K37
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter RC C Øvelse K37
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse K37

Gutter RC D - K27

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Paula, Julian Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter RC D Øvelse K27

Jenter RC B - K37

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC B Øvelse K37

Åpen klasse knerten - K13

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskau Olsen, Gabriel Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse knerten Øvelse K13
Navn Kristiansen, Patrick Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse knerten Øvelse K13
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse knerten Øvelse K13
Navn Nordsveen, Viktor Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse knerten Øvelse K13
Navn Svingen, Magnus Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse knerten Øvelse K13
Navn Søgaard, Tobias Røed Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse knerten Øvelse K13

Åpen klasse Lille Borg - K27

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vebjørn Klubb Tormod Skilag Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse K27
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse K27
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse K27
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse K27
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Åpen klasse Lille Borg Øvelse K27

Åpen klasse Mini Borg - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Marit Klubb Tormod Skilag Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Hemstad, Gustav Sundsbakken Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Hemstad, Melvin Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Henriksen, Mathias Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Lien, Raymond Jr. Klubb Vallset IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Nelissen, Hugo Antonius Johannes Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Norderhaug, Sondre Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Odden, Eldar Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Paula, Johanna Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Borg Øvelse K17

Åpen klasse Mini Knerten - K6

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norderhaug, Karinus Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse K6
Navn Norderhaug, Ildri Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse K6
Navn Norderhaug, Ingvild Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse K6
Navn Odden, Jenny Klubb Trysilgutten IL Klasse Åpen klasse Mini Knerten Øvelse K6
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge