Hopp til innhold

Kombilekene

  • Når: 27.1 - 28.01.2018
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Tolga
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 1 Jenter Prolog Øvelse Kombicross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 1 Jenter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 2 Jenter Prolog Øvelse Kombicross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 2 Jenter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 3 Gutter Prolog Øvelse Kombicross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 3 Jenter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Klasse 3 Jenter Prolog Øvelse Kombicross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Åpen klasse K40 kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Åpen klasse Prolog Øvelse Kombicross Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Klasse 1 Gutter Prolog - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Nyvoll, Sigve Klubb Tolga IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse Klasse 1 Gutter Prolog Øvelse Kombicross

Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Løken, Johannes Klubb Askim IF Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Nyvoll, Sigve Klubb Tolga IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse Klasse 1 Gutter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60

Klasse 1 Jenter Prolog - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Klasse 1 Jenter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 Jenter Prolog Øvelse Kombicross

Klasse 1 Jenter Stor Bakke K60 Lang løype - 5 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Klasse 1 Jenter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 1 Jenter Stor Bakke K60 Lang løype Øvelse 5 km / K56 - K60

Klasse 2 Gutter Prolog - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Klasse 2 Gutter Prolog Øvelse Kombicross

Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen Wanvik, Mats Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Leiråmo, Iver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Klasse 2 Gutter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60

Klasse 2 Jenter Prolog - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 2 Jenter Prolog Øvelse Kombicross

Klasse 2 Jenter Stor Bakke K60 Kort løype - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Klasse 2 Jenter Stor Bakke K60 Kort løype Øvelse 3 km / K56 - K60

Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebrigtsen, Jens Klubb Fossum IF Klasse Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 3 Gutter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40

Klasse 3 Gutter Prolog - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebrigtsen, Jens Klubb Fossum IF Klasse Klasse 3 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 3 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Leiråmo, Erik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Klasse 3 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Klasse 3 Gutter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 3 Gutter Prolog Øvelse Kombicross

Klasse 3 Jenter Liten Bakke K40 Kort løype - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 3 Jenter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 Jenter Liten Bakke K40 Kort løype Øvelse 3 km / K36 - K40

Klasse 3 Jenter Prolog - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse Klasse 3 Jenter Prolog Øvelse Kombicross
Navn Løken, Josefine Klubb Askim IF Klasse Klasse 3 Jenter Prolog Øvelse Kombicross
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan