Hopp til innhold

Egebergrennet- Spb1 Langdistansecup

  • Når: 29.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tolga
  • Gren: Turrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse K 17-18 år Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse K 19-20 år Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse K 21-30 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse K 31-40 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse K 41-50 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse K 51-60 Øvelse 25km fri Startkontingent 300
Start 29.03.2018 Klasse K 61-70 Øvelse 25km fri Startkontingent 300
Start 29.03.2018 Klasse K 71 og eldre Øvelse 25km fri Startkontingent 300
Start 29.03.2018 Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse M 19-20 år Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse M 41-50 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse M 51-60 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse M 61-70 Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse M 71 og eldre Øvelse 25km fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2018 Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Hjelmstad, Martin Nygjelten Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Johansen, Jonathan Tønne Klubb Byåsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Løvhaug, Elias Klubb Rendalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Tøraasen, Andreas Øyen Klubb Folldal IF Klasse G 15-16 år Øvelse 25km fri

J 15-16 år - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse J 15-16 år Øvelse 25km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 25km fri

K 17-18 år - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Maren Klubb Os IL Klasse K 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17-18 år Øvelse 25km fri

K 19-20 år - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvang, Randi Sollid Klubb Tolga IL Klasse K 19-20 år Øvelse 25km fri
Navn Sandvold, Guri Klubb Tynset IF Klasse K 19-20 år Øvelse 25km fri

K 21-30 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Ragnhild Klubb Åslia Skilag Klasse K 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Lutnæs, Mathilde Klubb Trysilgutten IL Klasse K 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse K 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Thoresen, Turi Storstrøm Klubb Alvdal IL Klasse K 21-30 Øvelse 25km fri

K 31-40 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hogstad, Stian Klubb Alvdal IL Klasse K 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Sandem, Steffen Klubb Tynset IF Klasse K 31-40 Øvelse 25km fri

K 41-50 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Ole Morten Klubb Tynset IF Klasse K 41-50 Øvelse 25km fri

M 17-18 år - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Espeland, Asgeir Klubb Tynset IF Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Lutnæs, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Often, Hallstein Bondhus Klubb Tynset IF Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Vingelen, Amund Grann Klubb Tolga IL Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse M 17-18 år Øvelse 25km fri

M 19-20 år - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken, Sivert Klubb Kvikne IL Klasse M 19-20 år Øvelse 25km fri
Navn Leren, Sigurd Klubb Tolga IL Klasse M 19-20 år Øvelse 25km fri
Navn Often, Trygve Bondhus Klubb Tynset IF Klasse M 19-20 år Øvelse 25km fri
Navn Tøraasen, Martin Øyen Klubb Folldal IF Klasse M 19-20 år Øvelse 25km fri

M 21-30 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Nicholas, Michael Emre Kutay Klubb Oslostudentenes IK Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Nyhaug, Kjell Gunnar Klubb Rye Sp.Kl. Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Nymoen, Håvard Klubb Tolga IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Rye, Hans Kristian Klubb Hodalen IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Skarpsno, Eivind Schjelderup Klubb NTNUI Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Steimoen, Teodor Melker Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Stubbom, Jan Terje Klubb Moelven IL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Stubbom, Kjetil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Sugaren, Oliver Klubb Magnor UL Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri
Navn Tønne, Jørgen Andreas Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 21-30 Øvelse 25km fri

M 31-40 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Håvard Klubb Tolga IL Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Graneng, Jan Erik Klubb Tynset IF Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Killingmo, Simen Wien Klubb Tolga IL Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Mikkelsen, Vegard Klubb Tynset IF Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Moen, Bjørn Klubb Tynset IF Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Torp, Tomas Klubb Rye Sp.Kl. Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri
Navn Wang, Marius Klubb Tynset IF Klasse M 31-40 Øvelse 25km fri

M 41-50 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæhli, Jørn Olav Klubb Tolga IL Klasse M 41-50 Øvelse 25km fri
Navn Lervang, Are Klubb Ottestad IL Klasse M 41-50 Øvelse 25km fri

M 51-60 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Rolf Klubb Hernes IL Klasse M 51-60 Øvelse 25km fri
Navn Brennmoen, Paul Klubb Tolga IL Klasse M 51-60 Øvelse 25km fri
Navn Nyhaug, Kjell Gunnar Klubb Rye Sp.Kl. Klasse M 51-60 Øvelse 25km fri
Navn Urset, Anders dy Klubb Tolga IL Klasse M 51-60 Øvelse 25km fri

M 61-70 - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Terje Klubb Tolga IL Klasse M 61-70 Øvelse 25km fri

M 71 og eldre - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aftreth, Per Ove Klubb Solberg Sportsklubb (passiv medlem) Klasse M 71 og eldre Øvelse 25km fri

Trim på Tid 13 år og eldre - 25km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebakken, Jon Arve Urseth Klubb Tolga IL Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Gløgård, Christian Klubb Nittedal IL Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Hjelmstad, Robert Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Jørstad, Kari Lise Klubb Rye Sp.Kl. Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Kjærstad, Christian Klubb Terråk IL Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Løvhaug, Peder Klubb Tynset IF Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse Trim på Tid 13 år og eldre Øvelse 25km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix