Hopp til innhold

Sjusjøcup skibytte - SC6

Skigruppene i Tolga IL og Vingelen IL ønsker velkommen til Sjusjøcup 6 Skibytte for 13 år og eldre Sonerenn fristil for 8- 12 år Søndag 11.februar 2018 på Morabben Vingelen NB! Det blir lagledermøte i samfunnshuset Fjellheim kl 10 Minner også om at det fra 13 år og oppover er det tvungent skibytte. Staver trenger ikke byttes.

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vingelen, Tolga kommune
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røe, Mathias Klubb Tolga IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storhaug-Eide, Jon Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Urset, Lavrans Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Theo Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Rasmus Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønningen, Bjørnar Tobro Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storås, Marius Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Utgaard, Gjermund Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hagen, Amund Sebastian Olsen Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jensen, Elias Haugli Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nystuen, Iver Klubb Tylldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vingelen, Magnus Grann Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Filip André Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tøraasen, Andreas Øyen Klubb Folldal IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensson, Nejla Klubb Ålen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaten, Jon Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Negård, Martin Helgesen Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Alma Klubb Brøttum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Negård, Marte Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvang, Marit Sollid Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brevad, Maja Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleveland, Elise Woie Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Husom, Sunniva Klubb Folldal IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Negård, Marie Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kleveland, Inger Marit Woie Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rønningen, Malin Tobro Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røe, Martine Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Henriette Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther-Verdenius, Maria Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 19/20 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiest, Heidi Therese Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

Kvinner senior - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Rieger, David Stefan Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Vingelen, Amund Grann Klubb Tolga IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge