Hopp til innhold

Kviknerennet KM klassisk -SC5

Kvikne IL arrangerer langrenn KM klassisk stil for Hedmark skikrets lørdag 10.februar 2018. Rennet er åpent for deltagere fra andre kretser. Kviknerennet inngår i Sjusjøcupen (5. løp i cup'n for Hedmark skikrets) 2017/2018. Ordinær påmeldingsfrist er utløpt. Gå til vår hjemmeside for etteranmelding (klikk lenke nedenfor). Alt av dokumenter (løypekart, pm, startliste etc) vil bli lagt på vår hjemmeside (se lenke nedenfor).

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Kvikne
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 10.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Even Sørhus Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Olve Klubb Kvikne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stai, Caspar Klubb Kvikne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søndmør, Arvid Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevad, Magnus Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Bjørnar Tobro Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Elias Haugli Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Jonathan Tønne Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Iver Klubb Tylldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Filip André Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flyen, Martin Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flaten, Jon Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flyen, Jonatan Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frengstad, Michael Romeo Klubb Kvikne IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Negård, Martin Helgesen Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Kristian Klubb Kvikne IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schärer Nymoen, Steinar Klubb Kvikne IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stormoen, Markus Nordtun Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Alma Klubb Brøttum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estensgård, Eiril Klubb Kvikne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Negård, Marte Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nymoen, Oda Klubb Kvikne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brevad, Maja Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Estensgård, Gøril Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleveland, Elise Woie Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schärer, Ida Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husom, Sunniva Klubb Folldal IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Marie Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogli, Veni Rønning Klubb Kvikne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trøen, Maren Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleveland, Inger Marit Woie Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estensgård, Siril Klubb Kvikne IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stai, Ingeborg Klubb Kvikne IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther-Verdenius, Maria Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønne-Johansen, Sofia Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansæl-Nergaard, Rønnaug Klubb Kvikne IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandvold, Guri Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiest, Heidi Therese Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Martin Klubb Søre Osen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horten, Eirik Klubb Os IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tylldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Often, Hallstein Bondhus Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæter, Jørgen Solhaug Klubb Os IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Often, Trygve Bondhus Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Søndmør, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Verdenius, Jan Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix