Hopp til innhold

Nansenrennet hopp

Il Nansen ønsker velkommen til det årlige Nansenrennet i Åsenkollen. Bakkestørrelsen K5, K10, K20, K30 og K50. Ingen heisavgift. Parkering og kiosk ved Nansenhytta. Begrenset med garderobe. Premieutdeling og kiosk ved Kølbua Kafe i sentrum.

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Dalsbygda
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K30 G 12 år Øvelse K30 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K30 G åpen klasse Øvelse K30 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K30 J 12 år Øvelse K30 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K30 J åpen klasse Øvelse K30 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K5 Åpen klasse Øvelse K5 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K50 G åpen klasse Øvelse K48 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K50 J 13-16 år Øvelse K48 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K50 J åpen klasse Øvelse K48 Startkontingent 100
Start 11.02.2018 Klasse K50 K junior Øvelse K48 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K50 M junior Øvelse K48 Startkontingent 100
Start 11.02.2018 Klasse M Veteran Øvelse K48 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K10 Åpen Klasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørsrud, Nils Petter Klubb Os IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Brynhildsvoll, Oliver Kristoffer Gjerstad Klubb Nansen, IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Dagsgård Støen, Mathilde Klubb Vallset IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Engeskau Olsen, Gabriel Klubb Vallset IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Evensen, Andrine Klubb Tolga IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Henningsmo, Aurora Iren Bromstad Klubb Nansen, IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Kristiansen, Patrick Klubb Vallset IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Sørensen, Stina Klubb Nansen, IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Østgård, Kristine Klubb Nansen, IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Østgårdsgjelten, Jenny Mathisen Klubb Nansen, IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Østgårdstrøen, Eivind Ryen Klubb Nansen, IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10
Navn Østgårdstrøen, Ingeborg Ryen Klubb Nansen, IL Klasse K10 Åpen Klasse Øvelse K10

K20 Åpen Klasse - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Sondre Klubb Tolga IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Henriksen, Mathias Klubb Vallset IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Johnsen Simensen, Andrine Klubb Vallset IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Le, Alvin Tuong vinh Klubb Byåsen IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Lien, Raymond Jr. Klubb Vallset IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Nygård, Maja Klubb Nansen, IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Nygård, Mikkel Klubb Nansen, IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Rasmussen-Dalen, Sander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Rønningen, Jørgen Klubb Nansen, IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Rønningen, Halvor Nyhaug Klubb Nansen, IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20
Navn Solvang, Simen Klubb Vallset IL Klasse K20 Åpen Klasse Øvelse K20

K30 G 12 år - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse K30 G 12 år Øvelse K30
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K30 G 12 år Øvelse K30
Navn Solem, Alf Sverre Aamo Klubb Nansen, IL Klasse K30 G 12 år Øvelse K30
Navn Solvang, August Klubb Vallset IL Klasse K30 G 12 år Øvelse K30

K30 G åpen klasse - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Torvin Klubb Byåsen IL Klasse K30 G åpen klasse Øvelse K30
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse K30 G åpen klasse Øvelse K30
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K30 G åpen klasse Øvelse K30
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse K30 G åpen klasse Øvelse K30
Navn Lillebakken, Jakob Klubb Nansen, IL Klasse K30 G åpen klasse Øvelse K30

K30 J 12 år - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høien, Ane Elinsdatter Klubb Byåsen IL Klasse K30 J 12 år Øvelse K30
Navn Myhre, Karoline Klubb Vallset IL Klasse K30 J 12 år Øvelse K30

K30 J åpen klasse - K30

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse K30 J åpen klasse Øvelse K30
Navn Svorkmo-Lundberg, Solveig Klubb Oppdal IL Klasse K30 J åpen klasse Øvelse K30

K5 Åpen klasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryen, Anna Østgårdstrøen Klubb Nansen, IL Klasse K5 Åpen klasse Øvelse K5
Navn Ryen, Anny Østgårdstrøen Klubb Nansen, IL Klasse K5 Åpen klasse Øvelse K5
Navn Ryen, Tarjei Klubb Nansen, IL Klasse K5 Åpen klasse Øvelse K5
Navn Solem, Synnøve Aamo Klubb Nansen, IL Klasse K5 Åpen klasse Øvelse K5
Navn Østgårdsgjelten, Einar Mathisen Klubb Nansen, IL Klasse K5 Åpen klasse Øvelse K5

K50 G 13-16 år - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Gjelten, Magnus Klubb Nansen, IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Nyvoll, Sigve Klubb Tolga IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Oterhals, Håkon Myrseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse K50 G 13-16 år Øvelse K48

K50 G åpen klasse - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse K50 G åpen klasse Øvelse K48
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K50 G åpen klasse Øvelse K48
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse K50 G åpen klasse Øvelse K48

K50 J 13-16 år - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K50 J 13-16 år Øvelse K48
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K50 J 13-16 år Øvelse K48

K50 K junior - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovdenak, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse K50 K junior Øvelse K48

M Veteran - K48

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongsvik, Nils Olav Klubb Førde IL Klasse M Veteran Øvelse K48
nif-epi04, 04
Snorre Veggan