Hopp til innhold

Åsmarkrennet 2018

Åsmarkrennet arrangeres i år første helga i mars. Rennet arrangeres i lysløypa i Åsmarka, ca 15 min sør for Sjusjøen. Fristil. Se http://www.aasmarkail.no/ for startlister.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Åsmarka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Ann Kristin Baardseth 2364 NÆROSET
  • Telefon: 41672710
  • E-post: baardseth_87@yahoo.no
  • Kontonummer: 18752093810
  • Dokumenter: Program 2018.pdf
  • Rennleder: Vidar Sveadalen
  • TD: Christian Skyttermoen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 03.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognan, Trygve Aaseth Klubb Åsmarka IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvseth, Kristian Klubb Åsmarka IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensborg, Nils Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandbo, Magne Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buraas, Bjørnar Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Næroset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Windju, Marius Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Sigrid Onsum Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Vidar Klubb Skrautvål IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix