Hopp til innhold

KM Langrenn fristil/SC4

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Våler
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Halvor Midtsundstad 2436 VÅLER I SOLØR
  • Telefon: 95166428
  • E-post: halmid@online.no
  • Kontonummer: 19132812244
  • Hjemmeside: http://www.vaaler.net/if/ski
  • Koordinator: Halvor Midtsundstad
  • Rennleder: Kristian Dalen
  • TD: Jan Olav Andersen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri
Navn Wilskog, Kenneth Klubb Hakadal IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Klubb Kjellmyra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyberg, Johannes Larsson Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestby-kornstad, Amund Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Kristoffer Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenberg, Martinius Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Johannes Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grafsrønningen, Even Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Amund Sebastian Olsen Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Korsvollien, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystuen, Iver Klubb Tylldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skretting, Tobias Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Kjellmyra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Felicia Isabel Klubb Trysilgutten IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyberg Rivenes, Silje Klubb Vaaler IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Mari Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttormsen, Tuva Ingeborg Langerud Klubb Kjellmyra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Lina Johanne Klubb Åslia Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsmo, Eunice Lundby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Verket, Henrik Klubb Vaaler IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebakken, Marthe Sparby Klubb Vaaler IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martinsson, Even Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Otterstad, Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rieger, David Stefan Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletten, Henrik Snarvold Klubb Vaaler IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveen, Helge Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan