Hopp til innhold

Vallset Open - REGIONCUP

Vallset IL ønsker velkommen til Vallset Open 2 2018 Klasser/bakker hopp: K7 og K15: En jente- og en gutteklasse i hver bakke. K25: J/G RC D (13-16 år) og åpen klasse. K40: J/G 12 år, J/G RC C (13-16 år) og åpen klasse. K70: J/G RC B/A (13-16 år), junior k/m, senior k/m og veteran k/m. Rennstart er kl 12.00. Treningshopping fra kl 10.30 på renndagen, ingen prøveomgang. Bakkene stenger for siste preparering ca 15 min før 1.omgang starter. Under rennet vil man hoppe hver bakke ferdig, med start i K70 og deretter i synkende rekkefølge, med avslutning i K7/15. Rennet inngår også i årets Regioncup for Hedmark og Oppland.

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Lierberget Hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse Jenter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Jenter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100
Start 18.03.2018 Klasse K junior Øvelse K40 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse K junior Øvelse K70 Startkontingent 115
Start 18.03.2018 Klasse K senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 18.03.2018 Klasse K Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 18.03.2018 Klasse M junior Øvelse K70 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M senior Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse M Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse K40

Gutter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse Gutter RC A Øvelse K70

Gutter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Heimdahl, Mats Lund Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Solvang, August Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Gutter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsodden, Sebastian Klubb Moelven IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Engeskau Olsen, Gabriel Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Heiberg, Mathias Johnsrud Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Henriksen, Mathias Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Lien, Raymond Jr. Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15

Gutter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Fredrikstad, Henrik Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Bergsodden, Adrian Klubb Moelven IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Le, Alvin Tuong vinh Klubb Byåsen IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Solvang, Simen Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25

Gutter åpen klasse - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K40

Jenter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC C Øvelse K40

Jenter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård Støen, Mathilde Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15

Jenter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen Simensen, Andrine Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Myhre, Karoline Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Myhre, Karoline Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25

K junior - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Mali Klubb Vallset IL Klasse K junior Øvelse K40

M junior - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse M junior Øvelse K70
Navn Knutsen, Magnus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse K70

M senior - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestlund, Even Klubb Vallset IL Klasse M senior Øvelse K70

M Veteran - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K70
Navn Støen, Sverre Klubb Vallset IL Klasse M Veteran Øvelse K70
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix