Hopp til innhold

Kjellmyrasprinten KM sprint/SC3

Evt deltagere fra klubber utenom Hedmark Skikrets, blir satt i dårligste heat uansett prologtid.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Idrettsparken Kjellmyra
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kørra, Lars Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langmoen, Kristian Mathisen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Elverum Hopp Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix