Hopp til innhold

Kjellmyrasprinten KM sprint/SC3

Evt deltagere fra klubber utenom Hedmark Skikrets, blir satt i dårligste heat uansett prologtid.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Idrettsparken Kjellmyra
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindberg, Eirik Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Johannes Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grafsrønningen, Even Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Amund Sebastian Olsen Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletvold, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsvollien, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystuen, Iver Klubb Tylldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skretting, Tobias Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Marius Nyen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kørra, Lars Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørring, Isak Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langmoen, Kristian Mathisen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Sivert Nordli Klubb Kjellmyra IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jenson, Max Andre Klubb Kjellmyra IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Camilla Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Ingvild Klubb Åslia Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaarder, Amalie Olsen Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhus, Mille Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Hannah Nordli Klubb Kjellmyra IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen Gaarder, Elise Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiest, Heidi Therese Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelstadås, Tonje Marie Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østeberg, Karsten Klubb Vaaler IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bue, Hans Martin Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix