Hopp til innhold

Varspretten - KM Hedmark og Oppland

Klasser/bakker hopp: K7 og K15: En jente- og en gutteklasse i hver bakke. K25: J/G 11år 12 år og åpen klasse. K40: J/G 13år 14år, J 15år og åpen klasse. K70: J/G 15år 16 år, junior k/m, senior k/m og veteran k/m. Rennstart er kl 11.00. Treningshopping fra kl 09.30 på renndagen, ingen prøveomgang. Bakkene stenger for siste preparering ca 15 min før 1.omgang starter. Under rennet vil man hoppe hver bakke ferdig, med start i K70 og deretter i synkende rekkefølge, med avslutning i K7/15.

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lierberget Hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 17.03.2018 Klasse K junior Øvelse K40 Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse K junior Øvelse K70 Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse K senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse K Veteran Øvelse K70 Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse M junior Øvelse K70 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse M Veteran Øvelse K70 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse G 11 år Øvelse K25

G 12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse K25

G 13 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse K40
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse K40
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse K40
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse K40
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse K40
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse K40
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 år Øvelse K40

G 14 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse K40
Navn Heimdahl, Mats Lund Klubb Raufoss Hopp Klasse G 14 år Øvelse K40
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse K40
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse K40

G 15 år - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Raufoss Hopp Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse K70
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse G 15 år Øvelse K70

G 16 år - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse K70
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse K70
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse G 16 år Øvelse K70
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse G 16 år Øvelse K70
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse K70

Gutter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15

Gutter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Fredrikstad, Henrik Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Bergum, Amund Sønstevoldhaugen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Le, Alvin Tuong vinh Klubb Byåsen IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Martinsen, Petter Hemstad Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Odden, Eldar Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25

J 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse K25
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse K25

J 12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse J 12 år Øvelse K25

J 14 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse K40
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse K40

J 15 år - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse K70

M junior - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Magnus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse K70

M Veteran - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K70
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge