Hopp til innhold

Oddvarrennet

Furnes SF ønsker velkommen til Oddvarrennet 2018 Klasser/bakker hopp/Kombinert: K7 og K15: En jente- og en gutteklasse i hver bakke. K25: J/G RC D (13-16 år) og åpen klasse. K40: J/G 12 år, J/G RC C (13-16 år) og åpen klasse. K70: J/G RC B/A (13-16 år), junior k/m, senior k/m og veteran k/m. Rennstart er kl 12.00. Treningshopping fra kl 10.30 på renndagen, ingen prøveomgang. Bakkene stenger for siste preparering ca 15 min før 1.omgang starter. Under rennet vil man hoppe hver bakke ferdig, med start i K70 og deretter i synkende rekkefølge, med avslutning i K7/15. Kombinert i Nybygda kl.15:00 evt. 45 min etter premieutdeling hopp. Vipps 137662 mrk. Hopp / Parkering: 50kr Kiosk m.m

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vang
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Gutter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Gutter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Jenter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Jenter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse K junior Øvelse K70 Startkontingent 125
Start 20.01.2018 Klasse K senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 20.01.2018 Klasse K15 Gutter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K15 Jenter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K25 Gutter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K25 Jenter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K40 Jenter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse K7 Gutter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse K7 Jenter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100
Start 20.01.2018 Klasse M junior Øvelse K70 Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 20.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 20.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Branting, Christoffer Klubb Røykenhopp Klasse G 12 år Øvelse K40

Gutter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse Gutter RC A Øvelse K70

Gutter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Heimdahl, Mats Lund Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Jenter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse Jenter RC B Øvelse K70
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC B Øvelse K70
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC B Øvelse K70

Jenter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Jenter RC A Øvelse K70

Jenter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC C Øvelse K40

K15 Gutter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse K15 Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Lien, Raymond Jr. Klubb Vallset IL Klasse K15 Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse K15 Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse K15 Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Rasmussen-Dalen, Sander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K15 Gutter åpen klasse Øvelse K15

K15 Jenter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård Støen, Mathilde Klubb Vallset IL Klasse K15 Jenter åpen klasse Øvelse K15
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse K15 Jenter åpen klasse Øvelse K15
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse K15 Jenter åpen klasse Øvelse K15

K25 Gutter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Fredrikstad, Henrik Klubb Raufoss Hopp Klasse K25 Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Brenden, Ola Klubb Harpefoss IL Klasse K25 Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse K25 Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse K25 Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K25 Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse K25 Gutter åpen klasse Øvelse K25

K25 Jenter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Karoline Klubb Vallset IL Klasse K25 Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K25 Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse K25 Jenter åpen klasse Øvelse K25

K40 Gutter åpen klasse - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse K40 Gutter åpen klasse Øvelse K40

M junior - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Magnus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse K70

M Veteran - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K70
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix