Hopp til innhold

Budor skifestval "Helt konge"

Budor skifestival "Helt Konge" Del 1; Fellesstart klassevis langdistanse fristil Del 2; Jaktstart motbakkerenn + langrennscross i samme konkurranse. Først i mål vinner. Distanser Del 1: ca. 1.5 km 8-10, ca. 5 km 11-12 og ca. 11 km 13 åe og eldre Del 2: ca. 1.5 km 8-10, ca 2.5 km 11-12 og ca 4 km 13 og eldre. Lagkonkurranse; 1 utøver 11-12, 4 utøvere 13-16 og en junior - best sammenlagt tid vinner treningsssamling for 50 personer i september på Budor. Gavekort på til totalvinner 13-16 og junior. Den nye Helt Kongelua til alle deltakere.

  • Når: 01.04.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Budor
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.03.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 8 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 9 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 01.04.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Reklev, Nicholas Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reklev, Nicholas Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosserud, Noah Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Rustad-Johansen, Sander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosserud, Noah Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rustad-Johansen, Sander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Beliene-Molander, Fredrik Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Fosserud, Storm Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri
Navn Østvold, Fabian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 10 km fri

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Beliene-Molander, Fredrik Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dørum, Adrian Rogstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosserud, Storm Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Østvold, Fabian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Korsvollien, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulvebne, Oliver Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Økseter, Vebjørn Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 10 km fri felles

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Korsvollien, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulvebne, Oliver Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Økseter, Vebjørn Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Essén, Magnus Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 10 km fri felles

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Essén, Magnus Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Østvold, Sebastian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 10 km fri felles

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Østvold, Sebastian Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 10 km fri felles

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelten, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjelten, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kleven, Alexander Hoel Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Marius Klubb Elverum Hopp Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 3 km fri

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nygård, Marius Klubb Elverum Hopp Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Østvold, Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse 3 km fri

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Risberg, Ida Linnea Bull Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brauti-Heidemann, Stella Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brauti-Heidemann, Bianca Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lekang, Ellen Sofie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Risberg, Ida Linnea Bull Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Gøbel, Marte Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Hestvik, Synne Klubb Blaker IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gøbel, Marte Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hestvik, Synne Klubb Blaker IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 10 km fri felles

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nyhus, Mille Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 10 km fri felles

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyhus, Mille Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 10 km fri felles

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Økseter, Heidi Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 10 km fri felles

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Økseter, Heidi Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 3 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 3 km fri

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skurdal, Harald Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
Navn Sørum, Hans Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørum, Hans Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04
NTB scanpix