Hopp til innhold

GP-sprinten

  • Når: 22.03.2017
  • Oppstart: 18:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.03.2017 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Håkon Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hallum-Telneset, Erlend Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jemtland, Arthur Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Løvberg, Helmer Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mathiassen, Sebastian Nytrøen Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Peder Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Sindre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Sondre Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundmyhr, Sivert Petrud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen-Sundsrud, Ole Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tenden, Elias Berstad Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øvrebø, Odin Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Emil Helgesen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alderslyst, Mads Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fosserud, Noah Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensborg, Nils Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Henrik Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Amund Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Oland, Lars Aune Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sigurd Nybakken Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Jonas Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skarpnord, Christoffer Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stenrud-Buflod, Elliot Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svartvadet, Andreas Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Vegard Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vestengen, Even Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Noah Mostuen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardseth, Jørgen Svenskerud Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brandbo, Magne Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fosserud, Storm Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haslestad, Eyvind Hasle Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Magnus Lier Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Teodor Kaashagen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sletvold, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Vetle Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Håvard Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Rasmus Opdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Jonas Lien Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Jørgen Westad Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Løberg, Petter Finseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindtveit, Theodor Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Stian Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asak, Torjus Sletvold Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Mats Nordhagen Klubb Sørskogbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vågbø, David Tesfaye Handeland Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sethne, Simen Matias Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tiller, Johannes Klubb Lismarka Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Erland Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Engbakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Engen Strand, Tobias Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Lone Klubb Rendalen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Næroset IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellaas, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Lars Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lindberg, Henrik Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Dennis Røed Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Melve, Johannes Wiik Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nordstrøm, Mikkel Lund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Sondre Neverrøsten Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skogsrud, Sigurd Bakken Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Ferdinand Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haslestad, Torgrim Hasle Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellaas, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Krogstie, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordstrøm, Sondre Lund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Eirik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skeie-Nilsen, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skram, Vemund Grüner Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Brage Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tenden, Vetle Berstad Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Linnea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Alma Hadzic Klubb Brøttum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Backe, Nora Sletten Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken-Brustad, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkestuen, Marthe Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brække, Andrea Klubb Nes Sp.Kl. Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engen Strand, Celine Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug-Strøm, Emilie Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorstuen, Martine Bakken Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvik, Serine Johansen Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Eunice Lundby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjæret, Kristine Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud-Torsæter, Ragnhild Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Walker, Maya Helstad Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellet, Ylva Berglund Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen-Bekkevold, Karoline Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myhrer, Fanny Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Sofie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjæret, Julie Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sollibråten, Frida Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Maja Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Josefine Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsterud, Ingvild Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mari Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerken, Frida Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Reinsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby, Hanna Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Narmo, Hedda Klubb Åsbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud-Torsæter, Ingeborg Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svenningsen, Ester Finsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vennestrøm, Marte Mangset Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkevold, June Rogstad Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Berit Gina Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svenningsen, Marte Skramstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Freng, Emma Dahlhaug Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulven, Hilde Kristine Flenes Klubb Eina Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Emma Høyen Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Faraasen, Amalie Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hangård, Margrete Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jevne, Marthe Stubberud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kleiven Halvorsen, Sanna Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mathiassen, Jenny Nytrøen Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Neerland, Sofie Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Ane Henriette Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sollibråten, Eva Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Walker, Leyna Helstad Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Hannah Mostuen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wulfsberg, Mia Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Alvstad, Mathea Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Sara Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Jenny Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fedreheim, Nora Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Elena Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtterud, Karoline Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Vilde Røseth Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hoff-Huggins, Mille Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hulleberg, Julie Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad-Snesrud, Lilly Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Leah Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Ida Marie Dyresen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mailand, Maud Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Sigrid Onsum Klubb Åsmarka IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Mina Amdahl Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nyberg, Louise Seland Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Oland, Sara Aune Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sagmoen, Ida Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen-Sundsrud, Linnea Hermine Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Theodorsen, Chanette Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Krogsti, Lise Hveem Klubb MjøsSki Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix