Hopp til innhold

KM Klassisk/SC6 Krystallrennet

Gr. mildvær og nedbør som regn, vil rennet gå på Liermoen, samme arena som lørdag.

  • Når: 31.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Magnor Skole / Liermoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 31.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Falk Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Sondre Sandvold Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandstad, Albert Leer Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Mogutten IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulvebne, Jonas Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børdahl, Karl Marcus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Ragnar Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Noah Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Vetle Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Skarnes IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Kristian Myhrum Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredriksen, Herman Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skretting, Tobias Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulvebne, Oliver Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiken, Lars Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Martin Bakke Klubb Slåstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grimerud, Andreas Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillebekk, Fredrik Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Witberg, Espen Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Filip André Klubb Skarnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bråthen, Bjørnar Narvesen Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fauskerud, Magnus Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gangås, Kjartan Røstelien Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nergaard, Olav Melkior Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ross, Hermann Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Petter Haugom Klubb Lismarka Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brynestad, Lars Ranheim Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillemo, Amund Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skoglund, Mathias Westby Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tiller, Johannes Klubb Lismarka Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Christoffer Enderud Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melby, Njaal Ellegaard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Solberg, Sondre Gaden Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sundet, Erling Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sømoen, Jørgen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Trontveit, Jonas Sletli Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Vebjørn Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gøbel, Halvor Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Kornelius Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjonerud-Rognlien, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Konterud, Jakob Kvittum Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skasberg, Martin Sjørbotten Klubb Hof IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Kasper Judin Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grimerud, Håkon Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Fåset IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mari Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nydal, Astrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Presthus, Eira Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld Stenerud, Mille Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøisland, Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgaard, Anne Kristine Sanderud Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rustad, Marthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Ada Langberg Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fauskerud, Maren Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Freng, Emma Dahlhaug Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Halbakken, Aurora Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Knutsen, Tiril Kristine Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nyhus, Mille Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Paulsen, Karoline Sandvold Klubb Vallset IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Platek, Nora Emilie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Smedstad, Solveig Evensen Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vikin, Andrea Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Witberg, Ida Klubb Vallset IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Skarnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Mogutten IL - Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Finstad, Lone Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fossen, Lina Johanne Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kløvstad, Anette Berg Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkestuen, Mari Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dammen, Karen Bakstad Klubb Vallset IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Camilla Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lome, Kamilla Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Neby, Julie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Inga Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helena Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langerud, Nora Tveit Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhr, Hanne Klubb Vallset IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Noren, Lotte Sølvsberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Eira Behrns Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Mogutten IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkestuen, Marthe Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børresen, Agnes Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsti, Lise Hveem Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lome, Anine Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Ingrid Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Mogutten IL - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Kristine Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slokvik, Kristine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Gjermund Klubb Mogutten IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brynestad, Sigurd Ranheim Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjonerud-Waage, Oskar Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lang-Ree, Anders Søgnebotten Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Håkon Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bothner, Andreas Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Broen, Kristian Karset Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nyberg, Kristoffer Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Otterstad, Amund Thorslund Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Ivar Jevne Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Ole Gustav Klubb Mesnali Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bredvold, Per Ola Flaten Klubb Brøttum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brukvangen, Ole-Einar Sannerhaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Markus Enderud Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Øystein Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dæhli, Jørn Olav Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lande, Eivind Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Helge Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Verdenius, Jan Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB scanpix