Hopp til innhold

SC5 KM Junior

KM junior er lagt inn i dette Sjusjøcuparr.

  • Når: 30.01.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Liermoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 30.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Gina Johanne Stenmyren Klubb Granli IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Ole Martin Stenmyren Klubb Granli IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Falk Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandstad, Albert Leer Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulvebne, Jonas Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Lande, Ragnar Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Noah Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorvaldsen, Vetle Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Skarnes IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Kristian Myhrum Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Herman Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Braskereidfoss IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rusten, Knut Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk, Emil Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skretting, Tobias Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulvebne, Oliver Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiken, Lars Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Martin Bakke Klubb Slåstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Grimerud, Andreas Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønningen, Vemund Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Filip André Klubb Skarnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fauskerud, Magnus Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gangås, Kjartan Røstelien Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nergaard, Olav Melkior Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rosager, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Ross, Hermann Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Økern, Sindre Kristoffer Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Petter Haugom Klubb Lismarka Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Mathias Westby Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tiller, Johannes Klubb Lismarka Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Petter Hynden Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Emil Nilsen Klubb Mogutten IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Christoffer Enderud Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melby, Njaal Ellegaard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solberg, Sondre Gaden Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sollien, Even Ingolf Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundet, Erling Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sømoen, Jørgen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestrum, Magnus Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Marius Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Vebjørn Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Konterud, Jakob Kvittum Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Kasper Judin Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimerud, Håkon Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Embret Klubb Fåset IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ingrid Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestrum, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Presthus, Eira Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Enger, Mathea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøisland, Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgaard, Anne Kristine Sanderud Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygårdseter, Ida Smeland Klubb Vegårshei IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymoen, Tora Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Eriksen, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Fauskerud, Maren Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Freng, Emma Dahlhaug Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Halbakken, Aurora Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Knutsen, Tiril Kristine Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Platek, Nora Emilie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Skarnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Mogutten IL - Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Finstad, Lone Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fossen, Lina Johanne Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kløvstad, Anette Berg Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkestuen, Mari Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lome, Kamilla Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvold, Inga Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langerud, Nora Tveit Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhr, Hanne Klubb Vallset IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Eira Behrns Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkestuen, Marthe Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsti, Lise Hveem Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Mogutten IL - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Kristine Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Gjermund Klubb Mogutten IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjonerud-Waage, Oskar Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lang-Ree, Anders Søgnebotten Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Håkon Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Otterstad, Amund Thorslund Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Ivar Jevne Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Ole Gustav Klubb Mesnali Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brukvangen, Ole-Einar Sannerhaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Markus Enderud Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Øystein Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Helge Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Verdenius, Jan Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix