Hopp til innhold

KM SC3 Sprint fri Hedmark

KM Sprint fri. Prolog og deretter oppsett i A,B,C-finaler. Evt. løpere fra klubber utenom krets går enten i gjesteklasse eller settes i dårligste heat. Funksjonshemmede er hjertlig velkommen, ta kontakt med rennleder for påmelding.

  • Når: 25.01.2015
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hernes, Elverum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2015

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2015 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Magnus Lester Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Amund Sebastian Olsen Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Halbakken, André Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Henrik Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Preben Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Vetle Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Jens Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dalen, Thomas Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Mathias Sparby Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Halvor Skårestuen Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Herman Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gaden, Aleksander Klubb Brøttum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Galaaen, Arne Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Petter Nyen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hveberg, Mathias Bø Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Truls Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Braskereidfoss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Aleksander Brochmann Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Olve Wien Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsthagen, Petter Rødsdalen Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ulvebne, Oliver Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Lars Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Økseter, Vebjørn Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dalen, Joakim Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grimerud, Andreas Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Emil Åseth Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lindgren, Jonas Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Often, Vetle Bondhus Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Braskereidfoss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Vemund Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Salberg, Jon Anders Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Selmer, Kristian Thorsheim Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storås, Fredrik Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svingen, Sander Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Sondre Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Witberg, Espen Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Filip André Klubb Skarnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dalbakk, Sigurd Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ådne Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fauskerud, Magnus Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gangås, Kjartan Røstelien Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Marius Nyen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Marcus Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Njål Rangmel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høe, Christopher Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lau, Herman Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Jørgen Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reinemo, Martin Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ross, Hermann Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Sondre Westerheim Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tørring, Isak Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Petter Haugom Klubb Lismarka Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brynestad, Lars Ranheim Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Espeland, Asgeir Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lillemo, Amund Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Otterstad, Magnus Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Oustad, Ruben Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skog, Amandus Abrahamsen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Surén, Magnus Tyseng Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tiller, Johannes Klubb Lismarka Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Erland Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aleksandersen, Daniel Endeve Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Austad, Emil Nilsen Klubb Mogutten IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnseth, Sondre Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Ole Eirik Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Christoffer Enderud Klubb Galterud IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jødahl, Sindre Arnås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Melby, Njaal Ellegaard Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skurdal, Sigurd Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Sondre Gaden Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sollien, Even Ingolf Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Erling Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sømoen, Jørgen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Trontveit, Jonas Sletli Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Trøen, Kim Sletli Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Ørjan Liadal Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Gjermund Klubb Mogutten IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brynestad, Sigurd Ranheim Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fraurud, Magnus Hagen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksberg, Sander Stokkli Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hemma, Rasmus Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ole Martin Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Juvik, Jesper Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kjonerud-Waage, Oskar Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lang-Ree, Anders Søgnebotten Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Lars Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Håkon Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, Magnus Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæthern, Edvard Lauritz Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Erlend Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Anders Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Dale, Magnus Svaland Klubb Vallset IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Håkon Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldberg, Sindre Augustin Klubb Grue IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Harby, Simen Klubb Brøttum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Kristoffer Klubb Vaaler IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Falk Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gustafsson, Wilhelm Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Johannes Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Svartvadet, Andreas Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Syljeset, Oskar Uthus Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsteinsen, Dennis Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ulvebne, Jonas Nielsen Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen-Rognerud, Eline Klubb Braskereidfoss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gøbel, Marte Klubb Hernes IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Høe, Malena Gulbrandsen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Risnes, Johanne Klubb Hernes IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Eir Aasgaard Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Børresen, Selma Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frøisland, Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Guro Hessen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Sørskogbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Benjaminsen, Marte Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fauskerud, Maren Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Freng, Emma Dahlhaug Klubb Brøttum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halbakken, Aurora Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Helberg, Elise Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Risnes, Emma Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Smedstad, Solveig Evensen Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Solveig Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Andrea Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Witberg, Ida Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Maren Wolden Klubb Sørskogbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Mogutten IL - Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnseth, Silje Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Lone Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmsen, Erle Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kløvstad, Anette Berg Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henriette Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkestuen, Mari Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lome, Kamilla Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Neby, Julie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Mina Holmen Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Sigrid Sofie Wien Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmsen, Maren Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Langerud, Nora Tveit Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhr, Hanne Klubb Vallset IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Noren, Lotte Sølvsberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rapp, Eira Behrns Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Børresen, Agnes Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Galaaen, Jenny Margrethe Kant Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsti, Lise Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lome, Anine Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ross, Ebba Dromsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storås, Kine Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Ingrid Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiest, Heidi Therese Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skjæret, Kristine Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Øverby, Elise Klubb Hernes IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Marthe Sparby Klubb Vaaler IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Flisen, Mie Ødegaarden Klubb Hernes IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærneth, Stella Knippa Klubb Hernes IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjæret, Julie Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Frida Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Mogutten IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelbostad, Sigrid Fu Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Ingrid Anne Strand Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Kristine Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Elise Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Roaldstveit, Tonje Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tollan, Hilde Brennmoen Klubb Tolga IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkestuen, Vebjørn Hallberg Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bothner, Andreas Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lunåsmo, Petter Vangen Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nyberg, Kristoffer Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Scheie, Jonas Strøm Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sørhus, Esten Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Ivar Jevne Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bergundhaugen, Ole Gustav Klubb Mesnali Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Brukvangen, Ole-Einar Sannerhaugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Børresen, Even Lindstad Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Markus Enderud Klubb Galterud IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kringlebotn, Lars Rossebø Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Øystein Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Smedshammer, Sigve Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Støeng, Sverre Bang Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Jan-Hugo Storelvmo Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Krister Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nannestad, Tord Høisveen Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sugaren, Oliver Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Trøen, Remi Sletli Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix