Hopp til innhold

SKI PÅ TV 2021-2022

NRK varter opp med Skandinavisk Cup i langrenn fra Beitostølen gjennom TV-helgen. Viaplay byr på bl.a. hopp (Klingenthal), kombinert (Opetää) og alpint (Val d´Isere). TV 2 sender langrenn fra Davos og super G fra St. Moritz. Ski-TV strømmer helgens COC-renn i Vikersund.

Her er helgas TV-tider:

* Alle øvelser på TV3 og V sport-kanalene går også på Viaplay.

* NRKs sendinger kan også sees i NRK TV.

 

** COC hopp i Vikersund strømmes her: https://www.ski-tv.no/coc-ski-jumping-vikersund-2021

Fredag 10/12: 17:00 Menn

Lørdag 11/12: 11:00 Menn / 18:00 Kvinner

Søndag 12/12: 10:45 Kvinner

 

Fredag 10. desember:

09:05 NRK1: Skandinavisk Cup langrenn, 15 km klassisk menn på Beitostølen

11:2o V sport +: World Cup skicross i Val Thorens (Frankrike)

14:50 V sport +: World Cup hopp kvinner i Klingenthal (Tyskland)

15:20 V sport 1: World Cup fristil, hopp i Ruka (Finland)

15:30 NRK1: Skandinavisk Cup langrenn, 10 km kvinner på Beitostølen

20:20 V sport +: World Cup freeski, halfpipe i Copper (USA)

 

Lørdag 11. desember:

09:20 V sport 1: World Cup kombinert hopp menn i Otepää (Estland)

09:20 Viaplay: World Cup fristil, kvalifisering hopp i Ruka (Finland)

09:30 TV3: World Cup alpint, storslalåm menn 1. omgang i Val d´Isere (Frankrike)

09:55 NRK1: Skandinavisk Cup langrenn, prolog klassisk sprint på Beitostølen

10:25 TV 2: World Cup alpint, super G kvinner i St. Moritz (Sveits)

10:30 TV3: World Cup hopp kvinner i Klingenthal (Tyskland)

11:00 V sport 1: World Cup kombinert hopp kvinner i Otepää (Estland)

11:20 V sport 1: World Cup skicross i Val Thorens (Frankrike)

11:45 TV 2: World Cup langrenn, prolog sprint i Davos (Sveits)

12:05 Viaplay: World Cup fristil, hopp menn i Ruka (Finland)

12:15 NRK2: Skandinavisk Cup langrenn, finaler klassisk sprint på Beitostølen

12:50 V sport 3: World Cup fristil, kulekjøring i Idre (Sverige)

12:55 V sport 1: World Cup alpint, storslalåm menn 2. omgang i Val d´Isere (Frankrike)

13:15 NRK1: Skandinavisk Cup langrenn, finaler klassisk sprint på Beitostølen (forts. fra NRK2)

14:15 TV 2: World Cup langrenn, finaler sprint i Davos (Sveits)

15:20 Viaplay: World Cup fristil, hopp lag i Ruka (Finland)

15:30 TV3: World Cup kombinert langrenn menn i Otepää (Estland)

16.00 TV3: World Cup hopp menn i Klingenthal (Tyskland)

16:25 V sport +: World Cup kombinert langrenn kvinner i Otepää (Estland)

16:50 V sport +: World Cup freeski, halfpipe i Copper (USA)

 

Søndag 12. desember:

08:55 NRK1: Skandinavisk Cup langrenn, 15 km fri teknikk menn på Beitostølen

09:30 TV3: World Cup alpint, slalåm 1. omgang menn i Val d´Isere (Frankrike)

10:25 TV 2: World Cup alpint, super G kvinner i St. Moritz (Sveits)

11:30 TV 2: World Cup langrenn, 15 km fri teknikk menn i Davos (Sveits)

12:20 V sport +: World Cup kombinert hopp kvinner i Otepää (Estland)

12:45 NRK2: Skandinavisk Cup langrenn, 10 km fri teknikk kvinner på Beitostølen

12:55 Viaplay: World Cup fristil, parallell kulekjøring i Idre (Sverige)

13:00 TV3: World Cup alpint, slalåm menn 2. omgang i Val d´Isere (Frankrike)

13:10 NRK1: Skandinavisk Cup langrenn, 10 km fri teknikk kvinner på Beitostølen (forts. fra NRK2)

13:45 V sport 3: World Cup kombinert hopp i Otepää (Estland)

14:00 TV 2: World Cup langrenn, 10 km fri teknikk kvinner i Davos (Sveits)

14:15 TV3: World Cup kombinert hopp menn i Otepää (Estland) (forts. fra V sport 3)

15:30 TV3: World Cup kombinert langrenn, 10 km menn i Otepää (Estland)

16:00 TV3: World Cup hopp menn i Klingenthal (Tyskland)

16:25 V sport +: World Cup kombinert langrenn 5 km kvinner i Otepää (Estland)

  

* Alle øvelser på TV3 og V sport-kanalene går også på Viaplay.

* NRKs sendinger kan også sees i NRK TV.

 

 

  

   

 

 

NIF-EPI02, 02
Daniel Nordby