Hopp til innhold

Regioncup Innlandet

Meget god idrett og flott arrangement av MjøsSki i helgen

Endelig ble det satt stevne for regioncupen. De første forsøkene ble tatt av covid-avlysninger, men endelig kunne 15 år, 16 år og juniorklassene møtes til Regioncup Innlandet. Vær og føre var bra og MjøsSki hadde lagt en god ramme for arrangementet og gjennomførte med glans.

Det var god deltakelse i alle klasser og med bare to renn tellende i cupen, med en sprint og et distanserenn, var mange klasser rimelig åpne ift plassering 1, 2 og 3 som i henhold til statuttene ble bra premiert med staver, jakker og gensere fra Swix.
Premiert ble forøvrig alle både lørdag og søndag!

Under er bilder av sammenlagt"pallene", fullstendige sammenlagtlister kommer.....

15 år:

2. Marthe O. Katnosa, Jevnaker IF       2. Elfinn B. Faldmo, Trysilgutten IL
1. Inger Grini, Moelven IL                         1. Sindre Ø. Evensen, Vind IL
3. Celine Storlien, Lillehammer SK         3. Jonas L. Lillejordet Vang Skilf.

16 år:

2. Mari O. Ranestad Hamar SK           2. Lars Heggen, Harestua IL
1. Malin Hoelsveen, Raufoss IL           1. Jonathan H. Fjeldstad,  Hamar IL
3. Mari Vang Tynset IF                         3. Elling Broberg, Jevnaker IF

17 år:

2. Synne B. Bollingmo, Raufoss IL        2. Linus Engdahl, Torvikbukt IL
1. Aurora G. Strand, Strandbygda IL    1. Kristian Kongssund, Næroset IL
3. Mina S. Moland, Stokke IL                3. Eskil Engdal, Vind IL

18 år:

3. Julie Jeistad, Lismarka IL                        1. Peder E. Nordseth, Snertingdal IL
1. Ingebord Østgård, IL Nansen                   1. Eirik Linderud, Hernes IL
1. Ingeborg A. Stenersen, Kvaløysletta IL  3. Even Linderud, Hernes IL

19/20 år:

2. Anna Heggen, Svea Skilag                            2. Ola Spigseth, Nes Ski
1. Hedda Bakkemo, Gjøvik SK                          1. Jørgen Harby, Lillehammer SK
3. Thea Snortheimsmoen, Vestre Slidre IL    3. Mats Opsal, MjøsSki
3. Ingrid B. Aabrekk, Runar IL

     

nif-epi04, 04
NTB