Hopp til innhold

Mjøsski sprinten/Veldrerennet

Sprintrenn for barn og ungdom. Sprintcross for barn fra 3-7 år. Heatstart for 8-10 år. Prolog og finaler fra 11 år og oppover.

  • Når: 18.02.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Veldre sag
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse Felles 3 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse Felles 4 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2023 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 18.02.2023 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

Felles 3 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leistad, Sondre Fløttum Klubb MjøsSki Klasse Felles 3 år Øvelse Langrennscross

Felles 4 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye-Hansen, Johanne Klubb MjøsSki Klasse Felles 4 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøverdalen, Henry Randgaard Klubb MjøsSki Klasse Felles 4 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjermundshaug-Edin, Gustav Klubb MjøsSki Klasse Felles 4 år Øvelse Langrennscross
Navn Huuse-Røneid, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse Felles 4 år Øvelse Langrennscross
Navn Markeng, Leo Frisli Klubb Ringsaker IF Klasse Felles 4 år Øvelse Langrennscross

Felles 5 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Mikkel Klubb MjøsSki Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahlsveen, Elias Klubb MjøsSki Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross
Navn Engebakken, Oliver Taskerud Klubb MjøsSki Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross
Navn Haave-Nordgaard, Iben Oline Klubb Vang IL Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross
Navn Mosling, Sondre Vennestrøm Klubb MjøsSki Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross
Navn Pettersen, Selma Brovold Klubb MjøsSki Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross

Felles 6 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye-Hansen, Sondre Klubb MjøsSki Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Grindahl, Ingrid Klubb MjøsSki Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Huuse-Røneid, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Jordet, Peter Torgerstuen Klubb Strandbygda IL Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallén, Lykke Hansen Klubb MjøsSki Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross
Navn Weisser-Svendsen, Sverre Høiland Klubb MjøsSki Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross

Felles 7 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Melvin Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Andersen, Signe Skutbergsveen Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Baardseth, Nora Lierhagen Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøverdalen, Helle Randgaard Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Elvelund, Linus Hansen Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjermundshaug-Edin, Sofie Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Leistad, Johannes Fløttum Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Leistad, Steffen Fløttum Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunna, Mikkel Dæhlin Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Mihajlovic, Luka Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Raknerud, Jøran Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Skansberg, Jesper Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Skåden-Bergli, Linus Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørby, Mathilde Eriksen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Tangen, Mathias Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Tollan, Magnus Sørby Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardseth, Johannes Lierhagen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bråten, Marius Rise Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundshaug, Georg Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundshaug, Håkon Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Joramo-Forsberg, Kevin Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Mikkel Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Knashaug, Liam Nystuen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Håvard Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sydhagen, Adrian Olsen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tollan, Mathias Sørby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Edvald Lien Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Huuse-Røneid, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Didrik Andersen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Luseter-Fleischer, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rustadbakken, Mikkel Lillehagen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sund, Sander Øverby Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Walberg-Olstad, August Christian Hillestad Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Mathias Bekkevold Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Andreas Simensen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Austdal, Mats Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krogstie, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mølstad, Mons Bottel Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Knut Martin Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Peder Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bråten, Andreas Rise Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Elvsvebakken, Emre Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Emrik Taskerud Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Emil Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jordet, Oskar Torgerstuen Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Krogstie, Malte Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Leonhardsen, Herman Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Noah Brovold Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Markus Gussiås Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeset, Håkon Gjessing Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Svenskerud, Lars Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wallén, Lucas Hansen Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huuse-Røneid, Magnus Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Mathias Andersen Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Ludvig Nicolai Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Åsa Skutbergsveen Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rustad, Mathea Gussiås Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Laila Eline Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Ingeborg Simensen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Agnes Bakkestuen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Busterud-Storvik, Marianne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlsveen, Emilie Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Martine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjøsne, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Otnes, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robsahm, Mille Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeset, Julie Gjessing Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sørby, Miranda Margareta Severinsson Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Luseter-Fleischer, Amalie Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogsæter, Olea Aas Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Weisser-Svendsen, Astrid Høiland Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Klock, Hedda Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Thea Marie Røsten Klubb Røros IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rustadbakken, Mie Lillehagen Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skansberg, Lotte Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sund, Leah Øverby Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Signe Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Wingdahl, Hedvig Heggeland Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01