Hopp til innhold

Furnesrennet

NB! Det er åpent for etteranmeldelse på hjemmesiden. Det er ikke for sent å melde seg på. Furnes Skiløperforening ønsker alle velkommen til Furnesrennet 29 januar 2022. Informasjon og oppdateringer om Furnesrennet finnes på vår hjemmeside https://www.furnesski.no/furnesrennet/

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nybygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 3 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 4 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Thora Håkonsdatter Klubb Oppstad IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebakken, Oliver Taskerud Klubb MjøsSki Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Magnus Linløkken Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kierulf, Hans Løitegård Klubb Nybygda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Knut Martin Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Antonsen, Peder Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botten, Martha Klubb Nybygda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebakken, Emrik Taskerud Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Noah Brovold Klubb MjøsSki Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svenskerud, Lars Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Erling Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Jørgen Linløkken Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjue, Oskar Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjærstad, Sverre Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørmo, Mathias Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Henrik Granberg Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Mats Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Erik Bakstad Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Peder Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Edvard Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Almlid, Jakob Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Costa, Noah Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggelund, Andreas Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ludvig Nicolai Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensveen, Anton Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørmo, Sindre Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveter, Mikkel Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grythe, Mattis Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helseth, Kasper Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Trym Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsrud, Mikkel Samuelstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storslett, Aksel Jakobsen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Laila Eline Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Costa, Martha Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønje, Nora Sveen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Ella Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Marthe Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Inger Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønje, Mari Sveen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsrud, Tiril Samuelstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveter, Erle Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kampenhøy, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
NIF-EPI02, 02
VM snøsport