Hopp til innhold

GP-sprinten

Vi er klare til årets utgave av GP-sprinten! Du finner aktuell informasjon om rennet her: https://www.ski.nybygda.no/Gp2021/

  • Når: 23.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engehaugen, Oscar Sjølie Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engehaugen, Simon Sjølie Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Edvald Lien Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lundahl, Isak Abrahamsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lundby, Johan Syver Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Luseter-Fleischer, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rustadbakken, Mikkel Lillehagen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Saug, Petter Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærstad, Sverre Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Jonathan Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sund, Sander Øverby Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakaas, Alvin Nohre Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engen-Fadnes, Petter Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fosserud, Trym Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Sebastian Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Eskil Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brokke, Ludvig Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksfallet, Adrian Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldberg, Even Klubb Åsbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mengshoel, Eljar Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steien, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Jacob Glimsdal Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Austdal, Mats Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bradal, Einar Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjelten, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Erik Bakstad Klubb Vallset IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Jonathan Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Dennis Røed Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærstad, Peder Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kordal-Haugen, Adrian Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Peder Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bonkerud, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Buer, Sivert Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Dotseth-Blakstad, Vetle Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Embretsen, Leo Nysveen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Engen-Fadnes, Mikkel Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Leo Nathaniel Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Oliver Morten Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hopmoen-Haugen, Mio Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Molstad, Benjamin Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nordsveen, Mikkel Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderlien, Max Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stensveen, Anton Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sørmo, Sindre Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Thomassen, Henrik Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Thomassen, Edvard Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Åvangen, Sigurd Sanden Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvik, Jonathan Rennemo Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Baardseth, Johannes Lierhagen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Alexander Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjelten, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundshaug, Georg Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundshaug, Håkon Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundshaug-Bekkemoen, Oliver Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grythe, Mattis Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hannus, Linus Stallvik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hannus, Lucas Stallvik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Helseth, Kasper Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Trym Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Joramo-Forsberg, Kevin Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsrud, Mikkel Samuelstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Mikkel Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Løvbakke, Sondre Borgersen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mengshoel, Eugen Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Snesrud, Mikkel Gaalaas Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Storslett, Aksel Jakobsen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tollan, Mathias Sørby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Laila Eline Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Agnes Bakkestuen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Busterud-Storvik, Marianne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksfallet, Synne Engen Klubb Vallset IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fjøsne, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Hedvig Bækken Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Keller, Eline Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Maagaard, Kirsti Linneberg Klubb Vallset IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Sigrid Warål Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Otnes, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Robsahm, Mille Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeset, Julie Gjessing Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sørby, Miranda Margareta Severinsson Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amb, Tuva Sollien Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grønkilen, Thea Madelen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Maria Bakstad Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Luseter-Fleischer, Amalie Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngby, Karen Børkesveen Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svanheim, Helle Jevanord Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Emma Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksfallet, Tuva Engen Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristoffersen, Astrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rud, Maren Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Leah Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogsæter, Olea Aas Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Maagaard, Ingrid Linneberg Klubb Vallset IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Marthe Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rustadbakken, Mie Lillehagen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skansberg, Lotte Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skarpnord, Vida Berntsen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skogsrud, Karoline Johansen Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Signe Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Åvangen, Oline Sanden Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amb, Hedda Sollien Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Åsa Skutbergsveen Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Botten, Inger Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Byenstuen, Ea Amundsen Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Falch, Fride Sophie Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjeldsrud, Tiril Samuelstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Leah Kristiansen Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tveter, Erle Godager Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

Kvinner junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam