Hopp til innhold

AVLYST - HA-sprinten TdH1

Tour de Hedmarken 2021 er dessverre avlyst! Med nye retningslinjer fra myndighetene kan vi dessverre ikke gjennomføre Tour de Hedmarken slik vi ønsker. Vi håper å kunne gjennomføre alle rennene i løpet av denne sesongen dersom situasjonen tillater det. Følg med på tourdehedmarken.no og våre Facebooksider. Hilsen Hamar Skiklubb, Vang Skiløperforening, Strandbygda IL og Ottestad IL HA-sprinten er første renn i Tour de Hedmarken. Rennet er i klassisk stil. Det blir full sprint fra og med 15 år, dvs med kvartfinaler, semifinaler og finale. Er det få deltakere i junioklassene, vil man slå sammen klassene i finaleheatene

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gåsbu Langrennsenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slette, Fredrik Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Sivert Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Alexander Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Hanna Johre / NTB