Hopp til innhold

KM klassisk sprint TC4

  • Når: 19.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gåsbu Langrennssenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 4071 2306 HAMAR
  • E-post: marnor93@hotmail.com
  • Kontonummer: 18002800485
  • Hjemmeside: http://www.vangski.no
  • Rennleder: Marte Engebretsen Nordli
  • Ass. TD: Kaare Martin Ellevold
  • TD: Ola Henning Håkonsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 19.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Axel Bekk Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
VM snøsport