Hopp til innhold

UTSATT - Krystallrennet KM klassisk TC-3

Ny dato avhenger av vider covid-restriksjoner. Velkommen til Krystallrennet på Magnor som i år er KM i klassisk. Hedmark skikrets følger regler for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Rennet står foreløpig åpent, avgjørelse om rennet kan avholdes faller mandag 25.01. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Hedmark Skikrets, er begrenset til deltagere fra klubber i Innlandet fylke (Hedmark og Oppland Skikretser) samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor Innlandet fylke (for eksempel skoleelever og studenter). Disse må i tillegg sende epost med nødvendig informasjon til torgrim.finsrud@gmail.com for å unngå strykning. Påmelding for støtteapparat vil komme da vi vet hvilke utøvere som får gå. Første mann til mølla for løpere. Ytterligere informasjon legges fortløpende ut på Magnorski.no.

  • Når: 30.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Magnor
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior stående - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furulund, Malin Klubb Magnor UL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk felles

FH Menn senior stående - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk felles

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Gudmund Markus Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning, Lars Henrik Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slaastad, Ole Marius Karterud Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Melbye, Max Herman Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nygård, Trond Skaraberget Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Rudberg, Linus Leonel Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Skarnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skårer, Abel Matheo Moltzau Klubb Granli IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buvarp, Jakob Tapper Klubb Granli IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gomsrud, Hroar Aleksander Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gomsrud, Tor Kristian Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langfoss, Henry Kvesetberget Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askerud, Iver Bonnerud Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnerud, Nora Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Repshus, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Møystad, Pia Nygard Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langfoss, Åsa Kvesetberget Klubb Magnor UL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rudberg, Lova Lykke Klubb Magnor UL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugbøl, Tilla Sundal Klubb Magnor UL Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbye, Emeline Ingrid Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Anna Othilie Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persson, Emma Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skårer, Liv Aline Moltzau Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
NTB