Hopp til innhold

UTSATT - KM sprint fristil TC-6

KM SPRINT er utsatt grunnet gjeldende koronarestriksjoner. Men KM SPRINT er planlagt gjennomført i forbindelse med GP-Sprinten søndag 21. mars. Alle må melde seg på GP-Sprinten, på nytt, for å bli med! Husk også KM SPRINTSTAFETT på VARDEN lørdag 20. mars - vi gleder oss til en ny KM-HELG 20. - 21. mars 2021! Vi beklager utsettelsen, men dette er som kjent utenfor vår kontroll. Vi gleder oss til å arrangere renn og vi gleder oss til å se mange og glade skiløpere til startstreken igjen!

  • Når: 13.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hernes, Elverum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 13.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 13.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sigstad, Ole Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kornstad, Johannes Finstad Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottem, Martin Engen Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsson, Mari Klubb Kjellmyra IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Silje Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Møystad, Pia Nygard Klubb Hernes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Mari Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svingen, Amalie Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Boye, Asbjørn Christian Hedebo Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04