Hopp til innhold

Avlyst - HA-sprinten TdH1

Avlyst gr korona-oppblomstring

  • Når: 19.12.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 19.12.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klock, Even Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystuen, Iver Odlo Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røise, Eirik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henrik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lien, Even Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oskal, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekren, Gwen Aurora Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røise, Nora Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eie, Ellinor Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Eir Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Martea Lerfald Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ewald, Ida-Maria Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnseth, Charles Sebastian Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Jesper Ludvigsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB