Hopp til innhold

GP-sprinten KM TC-6

Velkommen til årets KM Sprint for Hedmark, som inngår i TrysilCup. Oppdatert onsdag 17. mars kl. 2015: Etter anbefaling fra kommuneoverlegen er det i kveld besluttet at arrangementet kun er åpent for deltakere tilsluttet klubber i Hedmark skikrets. Dette for å unngå unødvendige reiser og kontakt på tvers av et stort geografisk område. Vi ber alle være oppmerksomme også på lokale restriksjoner for kommuner i gamle Hedmark fylke. Arrangementet vil bli gjennomført i henhold til gjeldende smittevernrelger. Rennets hjemmeside er nå oppdatert med plan for gjennomføring av rennet, smittevernplaner og startliste. Gå til: www.ski.nybygda.no/Gp2021/

  • Når: 21.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nybygda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dahlsveen, Adrian Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Høiby-Byggstøyl, Adrian Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Klock, Even Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lamøy, Jon Theodor Slaatten Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Eskil Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lillestøl, Elling Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Skarnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Knut Martin Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Alexander Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermundshaug-Bekkemoen, Oliver Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grythe, Mattis Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Helseth, Kasper Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjendlie, Mikkel Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Miketa, Michael Klubb Vaaler IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Mathias Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Sebastian Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderlien, Max Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Snesrud, Mikkel Gaalaas Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Steenberg, Even Ingvoldstad Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sørmo, Sindre Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tollan, Mathias Sørby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alderslyst, Sigurd Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdedalen, Edvald Lien Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lamøy, Tobias Slaatten Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Luseter-Fleischer, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rustadbakken, Mikkel Lillehagen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Jonathan Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Luseter-Fleischer, Amalie Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsson, Mari Klubb Kjellmyra IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Emma Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen-Storslett, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Restad-Amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Inger Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Karen Marie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Klock, Hedda Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Signe Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Laila Eline Brateng Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Robsahm, Mille Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Ella Slettum Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Steenberg, Hedda Ingvoldstad Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Svenskerud, Thea Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kong, Weijia Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Boye, Asbjørn Christian Hedebo Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaeng, Karenus Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Miyelieyi, Ayiken Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton