Hopp til innhold

Hamar Bysprint - SC2

Bysprint i Hamar sentrum, fristil. Rennet sendes på NRK Sport Superlørdag. Junior/seniorklasser slås sammen, og kjører full sprint hvis nok deltakere. Det planlegges ski-cross elementer i løypa. Maks deltakerantall settes til 500. Parkering: Anbefaler parkeringshus på Vestre Torg og Østre Torg, samt 8-metersplanet.

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hamar sentrum, Stortorget
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 04.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 04.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Johan Kalev Klubb Søre Osen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Edelsteen, Vetle Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holestøl, Eirik Ropphaugen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Markus Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Slotterøy, Isak Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alm-Kristiansen, Sindre Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Jakob Medgard Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Windju, Marius Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Åsvestad, Håkon Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hogseth-Foss, Joakim Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Liam Bjørseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kordal-Haugen, Adrian Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bull Aakrann, Aleksander Vassenden Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Busk, Julian Kristoffer Ottesen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Håkon Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleåsen, William Nicolai Kynneggen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reistad, Nore Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Seterberget, Ole Amadeus Østby Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thune, Erik Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkevik, Eirik Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Magnus Skogstad Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rusten, Vetle Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foss, Ole Fredrik Klubb Åsmarka IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Oskal, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Reistad, Børge Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Røe, Håkon Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Saug, Petter Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Jonathan Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skår, Vetle Medgard Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tollersrud, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Horten, Edin Bjørseth Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Klock, Even Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Restad-amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Søberg, Marcus Sørlie Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Søberg-Håkensen, Jonas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sørmo, Mathias Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tollersrud, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Åsvestad, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Røe, Signe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skeie-Nilsen, Julie Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bull Aakrann, Silje Vassenden Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Hannah Skjørberg Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lindkjølen, Live Kristine Malmer Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Oline Myren Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rønningen, Ane Henriette Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eie, Emmeli Haugland Klubb Oppstad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Restad-amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorstuen, Martine Bakken Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Mia Klubb Ål IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingrid Alva Helga Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegård, Thea Sophie Frette Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dokken, Milla Klubb Gol IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fegri, Ane Robøle Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergaust, Emine Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Thale Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Windju, Marte Baardseth Klubb Åsmarka IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngby, Karen Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsson, Mari Klubb Kjellmyra IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Mari Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Svanheim, Helle Jevanord Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlien, Lisa Elin Fergusson Klubb Hakadal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsrud, Herman Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB