Hopp til innhold

Veldrerennet

Distanserenn med enkeltstart i klassisk stil.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Veldre sag
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Andreas Simensen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjærviken, Mathias Kjendlie Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Erik Bakstad Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skår, Jonathan Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlsveen, Adrian Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingeborg Simensen Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergaust, Emine Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04