Hopp til innhold

Gåsburennet - TdH3

Vang skiløperforening inviterer til det tradisjonsrike Gåsburennet - TdH3 27. desember. Klassisk stil. Se www.tourdehedmarken.no for nærmere info. Funksjonshemmede ønskes velkommen. Ta kontakt med rennleder for opprettelse av aktuell FH—klasse. OBS! Online betaling til rennet. Man er ikke påmeldt til rennet før man har betalt startkontigenten via betalingsystemet i påmeldingen

  • Når: 27.12.2019
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.12.2019
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 4071 2306 HAMAR
  • E-post: marnor93@hotmail.com
  • Kontonummer: 1800.28.00485
  • Hjemmeside: http://www.tourdehedmarken.no
  • Cup koordinator: Marte Engebretsen Nordli
  • Rennleder: Marte Engebretsen Nordli
  • Ass. TD: Geir Mikkelsen
  • TD: Undis Irene Olsen Strøm

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 13 Funksjonshemmet Stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenden, Johan Kalev Klubb Søre Osen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingierd, Håkon Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skram, Vemund Grüner Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Oliver Emmanuel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 Funksjonshemmet Stående - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 Funksjonshemmet Stående Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull Aakrann, Aleksander Vassenden Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhlback, Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseth, Simen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Kristian Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Varde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Restad-amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Restad-amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wollan, Julie Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Thea Sophie Frette Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hedvig Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensby, Gina Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensrud, Oda Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tofte, Andrea Myrhaug Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hellerud, Signy Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Brøttum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Staune-mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Hagen Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulset, Ådne Klubb Vingrom IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jevne, Erik Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strömvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10+10 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Bovold, Lars Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Breivik, Sigmund Langedal Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Breivik, Eirik Langedal Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit
NIF-EPI02, 02
Visit Oslo