Hopp til innhold

Ottestadrennet TdH 2

Ottestadrennet er andre renn i Tour de Hedmarken. Rennet er fristil distanse, fellesstart. Parstart for klassene 8-10 år. Ottestadrennet er i år på Gåsbu langrennstadion. Informasjon om Ottestadrennet og de andre rennene i Tour de Hedmarken finner du på hjemmesiden: http://www.tourdehedmarken.no/

  • Når: 22.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130
Start 22.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri felles

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatlemark, Håkon Sørlie Klubb Ottestad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Jamie Jack Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slette, Simon Kjølle Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hogseth-Foss, Joakim Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kordal-Haugen, Adrian Klubb Hof IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lilleåsen, William Nicolai Kynneggen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reistad, Nore Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wik, Per Kristian Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhlback, Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brænden, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wuttudal, Ole Peder Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reistad, Børge Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skår, Jonathan Rognstad Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenden, Johan Kalev Klubb Søre Osen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Restad-amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Restad-amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hogseth-Foss, Emilie Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Elvira Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krüger, Carlotta Kim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Evine Westli Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Knoph, Ole-Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bovold, Lars Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Visit Oslo