Hopp til innhold

HA-sprinten TdH1

HA-sprinten er første renn i Tour de Hedmarken. Rennet er i klassisk stil. HA-sprinten er i år på Gåsbu Langrennsarena. Det blir full sprint fra og med 15 år, dvs med kvartfinaler, semifinaler og finale. Er det få deltakere i junioklassene, vil man slå sammen klassene i finaleheatene

  • Når: 21.12.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gåsbu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 21.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 21.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 1 km klassisk

G 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 1 km klassisk

G 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km klassisk

G 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Johan Kalev Klubb Søre Osen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 1 km klassisk

J 14 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km klassisk

J 15 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km klassisk

J 16 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 1 km klassisk

M 18 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km klassisk

Menn senior - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI03, 03