Hopp til innhold

Budor fristil - TdH finale

Rennet er åpent for alle, og arrangeres som jaktstart for Tour-deltakere (f.o.m. 13 år). Første Tour-deltaker i mål vinner Tour de Hedmarken sammenlagt i sin klasse, men raskeste tid vinner selve rennet! For 11 og 12 år er det ikke jaktstart, men intervallstart. Sammenlagtliste for 11 og 12 år er summen av de enkelte TdH-renn. • Første start kl. 11.00 • Startlister og resultater, se meny over. • Løypelengder: o FH stående: 1 km fri o G/J 8-10 år: 1 km fri o G/J 11-12 år: 2 km fri o G/J 13-14 år: 3 km fri o G/J 15-16 år: 5 km fri o K17-20: 5 km fri o M17-20: 10 km fri o K sr. 5 km fri o H sr. 10 km fri

  • Når: 28.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Budor Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2019

Annen informasjon

  • Adresse: c/o Ole-Martin Hafslund 2340 LØTEN
  • Telefon: 93403276
  • E-post: hafslund@gmail.com
  • Kontonummer: 18222866878
  • Hjemmeside: http://www.nlski.no
  • Rennleder: Atle Ruud
  • TD: Roger Behrns

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenden, Johan Kalev Klubb Søre Osen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Jonas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærstad, Peder Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Vogt, Håkon Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Einar Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Even Klubb Hof IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleåsen, William Nicolai Kynneggen Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiik, Michael Mareno Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Mathias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Oliver Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Saxegaard Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsson, Ola Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Sivert Kristian Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nereng, Jens Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kørra, Kasper Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindbakken, Halvor Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Alexander Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Miketa, Daniel Klubb Vaaler IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Restad-amundrud, Martinus Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekang, Liv Marit Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lien, Line Meiningen Klubb Kjellmyra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Restad-amundrud, Sunniva Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staven, Selena Marie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svardal, Ingvild Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Nora Eline Klubb Søre Osen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsson, Mari Klubb Kjellmyra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staven, Ingrid Emilie Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øsmundset, Josie Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sameien, Mia Tørnblad Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Amalie Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Evine Westli Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Tobias Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holemark, Sigurd Klubb Hønefoss Skiskytterklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rieger, David Stefan Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sameien, Morten Tørnblad Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strömvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holtet, John Arne Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Amund Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Norrud, Borgar Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Erik Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03