Hopp til innhold

Moelvenrennet 2020 - SC3

Moelven IL Skigruppa ønsker velkommen til Moelvenrennet på Sjusjøen Langrennsarena søndag 5. januar 2020 med første start kl.11.00. Rennet er løp nr. 3 i sesongens Sjusjø-Cup og arrangeres i fri teknikk. Påmelding via Min Idrett med påmeldingsfrist torsdag 2. januar kl. 23.59. Trekning av startlister skjer fredag 3/1 og vil bli lagt ut på Moelvens hjemmesider og på EQ-timing. Etteranmelding etter trekning foregår på rennkontoret renndagen. Startnummer hentes lagvis på rennkontoret i plasthall på arena. Åpner kl. 09.00 Parkering ved Sjusjøen Caravanplass. Parkeringsavgift kr. 50.- kontant eller Vipps-kode 13104 Moelven IL Ski

  • Når: 05.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjærviken, Mathias Kjendlie Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tiller, Dennis Hagen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haslestad, Torgrim Hasle Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogstie, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Nybergsund IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karsten, Emre Joakim Bugge Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Magnus Skogstad Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Buraas, Bjørnar Jesnes Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halteigen, Ole Jørgen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røberg, Sigurd Klubb Nybergsund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlen, Oskar Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsveen, Arne Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Saxegaard, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Nybergsund IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ewald, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsson, Alva Aske Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Oline Årskog Klubb Brøttum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Ella Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tiller, Emilie Hagen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veitsle, Jenny Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haslestad, Ingeborg Hasle Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Evine Westli Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vennestrøm, Mats Mangset Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gomo, Tobias Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hosøy, Emil Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moholdt, Lars Hol Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Newman, Oliver Robert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02