Hopp til innhold

Equinor NC senior, FIS-junior, MjøsSki

Equinor NC senior fredag-søndag. FIS-sprint junior lørdag (juniorer kun lørdag). Lørdagens sprint endres til fristil for kvinner/menn senior, para og junior. Det på bakgrunn av at World Cup Drammen flyttes til Konnerud og endres til fristil. Distansene på Veldre Sag blir viktige uttaksrenn for World Cup i Drammen og Holmenkollen.

  • Når: 28.2 - 01.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Veldre sag
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 01.03.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 28.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 28.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior sittende - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olstad, Jens Klubb Sør-Fron IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km klassisk

FH Menn senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnolds, Steve Klubb GBR Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Debois, Callum Klubb GBR Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Meenagh, Scott Klubb GBR Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Jens Klubb Sør-Fron IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Thomas, Steve Klubb GBR Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri

FH Menn senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Jon-Einar Klubb Viking, TIF Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior stående - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri

FH Menn senior stående - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km klassisk

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Angell, Tori Klubb Odda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnekleiv, Juni Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Byfuglien, Marianne Klubb MjøsSki Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kittelsen, Hege Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Li, Ju Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordbotten, Ingrid Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsson, Sandra Klubb Testklubb IR Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skogan, Marit Ishol Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Zhang, Kun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jonasson, Maria Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Li, Ju Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Trine Lise Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Zhang, Kun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnekleiv, Juni Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Femsteinevik, Ragnhild Klubb Hålandsdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jonasson, Maria Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsson, Sandra Klubb Testklubb IR Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Visnar, Katja Klubb TSK Bled Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb Finland Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Braathen, Ludvik Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Åsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aspenes, Sverre Dahlen Klubb Skatval Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bennert, Nico Klubb Finland Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berget, Espen Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørn, Petter Austberg Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørndalen, Dag Sander Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bonkerud, Sondre Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Erlander, Felix Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Femsteinevik, Martin Klubb Hålandsdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Galåen, Håvard Kne Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjermundshaug, Vegard Bjørn Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Harborg, Magne Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leren, Tore Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mangset, Even Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Martin Bjørndalen Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Persson, Anton Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rosenfeld, Joseph Klubb GBR Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skåland, Markus Ims Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strolia, Tautvydas Klubb Sekmes Trasa Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sunesson, Måns Klubb Sellnäs IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Talsi, Emil Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wærnes, Andreas Dahlø Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn ERIKSSON, Gustav Klubb IFK Mora Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rosenfeld, Joseph Klubb GBR Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strolia, Tautvydas Klubb Sekmes Trasa Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sunesson, Måns Klubb Sellnäs IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Talsi, Emil Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Xiateke, Nuerbolati Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aulin, Lasse Løwstrøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ayiken, Miyelieyi Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Clugnet, James Klubb British Ski Team Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Edin, Johan Erik Klubb Kovlands IF SWE Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn ERIKSSON, Gustav Klubb IFK Mora Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gjermundshaug, Vegard Bjørn Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gros, Baptiste Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansson, Emil Klubb IK Jarl Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Leren, Tore Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ma, Hailin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mangset, Even Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Persson, Anton Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rosenfeld, Joseph Klubb GBR Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Strolia, Tautvydas Klubb Sekmes Trasa Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sunesson, Måns Klubb Sellnäs IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Talsi, Emil Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tuerxun, Hanati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04