Hopp til innhold

Veldrerennet

Kretsrenn i klassisk stil på Veldre sag.

  • Når: 24.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Veldre sag
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 24.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogstie, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dagestad, Jørgen Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolme, Sune Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratlie, Emil Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulenc, Magnus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalevaag-Holm, Leah Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyhus, Mille Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Bjerve Klubb Røa IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Otilie Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flenmoren, Martin Halvorsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korseth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rasmussen, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Visit Oslo