Hopp til innhold

Ottestadrennet TDH2 SC2

Ottestadrennet er det andre rennet, av totalt fire, i Tour de Hedmarken. I år er det også renn nr 2 i Sjusjøcup.

  • Når: 16.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Budor
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 16.12.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 16.12.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 16.12.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnor, Sigve Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringli, Sigurd Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Vebjørn Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holter, Hans Jørgen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Hans Elias Bjørneseth Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blom-Hagen, Odin Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haave, August Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mallaug, Lars Klubb Lom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Retterås, Mathias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bergström, Erik Klubb Domnarvets GoIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finstad, Sivert Haugen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ringli, Martin Jørstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakken, Brage Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebakken, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krouwel, Frank Klubb Stora Tuna IK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løvhaug, Elias Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solbjør, Erik Løvlien Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Petter Gillerholtmoen Klubb Åslia Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Sondre Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Vemund Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Vetle Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Syver Johansen Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Næroset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Junge-Larsen, Kamilla Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Frida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken-Brustad, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsmo, Eunice Lundby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Ida Kiara Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønnestad, Eiril Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Revelj Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dobloug, Sina Marie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Haave, Anna Johansen Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Molstadkroken, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Syversen, Maja Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borén, Maija Liina Serafiina Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Jenny Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkkebakken, Jessica Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenden, Kristina Klubb Vestre Trysil IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bergström, Nils Klubb Domnarvets GoIF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karlsson, Gustav Klubb Sundbybergs IK Skidor Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Klevenberg, Magnus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krouwel, Sander Klubb Stora Tuna IK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tusvik, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Waalen, Theodor Fredrik Hannevig Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seegaard, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lundberg, Adrian Klubb sk Bore Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Midtli, Per Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Rasmussen, Sander Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Seegaard, Kristoffer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Eriksen, Stein-Erik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix