Hopp til innhold

Langrennscross

Velkommen til langrennscross for klassene 8-14 år! Alle løpere starter to ganger. Første start kl. 1200. Andre gjennomføring fra kl. 1300. Løperne i klassene 8-10 år mottar premie i målområdet etter sin andre gjennomføring. For klassene 11-14 år teller beste tid. Samlet premieutdeling for disse klassene når alle er i mål. Løypa er åpen for trening fram til kl. 1200 og mellom kl. 1250 og 1300. Startlista er nå tilgjengelig som vedlegg her.

  • Når: 02.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Nybybgda skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjelten, Halvor Klubb Ilseng IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lillestøl, Elling Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skår, Jakob Medgard Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eskil Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjellaas, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Eirik Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skeie-Nilsen, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Nielsen, Amund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Sebastian Wasa Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolme, Sune Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Grythe, Fredrik Øyhus Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mauseth, Martin Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Neverrøsten, Sander Ryen Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjellaas, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Nielsen, Øystein Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønningen, Ane Henriette Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorstuen, Martine Bakken Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Mari Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stefansson, Selma Lilja Thorp Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandbakke, Hedda Johanne Klubb Redalen IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04
Visit Oslo