Hopp til innhold

Savalenrennet ("Prøve-JR-NM 2019")

Savalenrennet, klassisk stil. Klasser fra 8 år og eldre. Distanser fra 1 til 10 km. Jr-NM 2019 arrangeres i samme løyper! Startliste legges ut på www.tynsetidrett.no/ski lørdag.

  • Når: 14.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Savalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 14.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn brandsfjell, Anta Andersen Klubb Røros IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lilleeng, Ole Anders Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Even Sørhus Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Håkon Graneng Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørli, Ulrik Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleeng, Kristoffer Gjermundshaug Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gardseth, Håvard Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hollum, Sigurd Klubb Røros IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveberg, Esten Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storås, Marius Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utgaard, Gjermund Klubb Tynset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Iver Klubb Tylldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæther, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Jon Klubb Alvdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jordet, Iver Klubb Tolga IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Negård, Martin Helgesen Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Sondre Neverrøsten Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gardseth, Sigrid Kristina Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hodal, Maren Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oldertrøen, Ida Joanne Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fonnås, Tiril Strand Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullikstad, Signe Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Negård, Marte Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Emma Linnea Wang Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård, Marie Helgesen Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trøen, Maren Klubb Rendalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Søndmør, Guro Joten Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Sara Nygjelten Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oldertrøen, Aurora Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther-Verdenius, Maria Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flønes, Mildrid Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgli, Kristine Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, William Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Gaute Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæther, Helge Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drøyvold, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wang, Marius Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge