Hopp til innhold

Sjusjøcup finale - SC7

Finaler i Hedmark Skikrets Sjusjøcup med fellesstart/plogstart fra 13 år. Intervallstart tom 12 år. Klassisk stil med diagonalsoner (det siste som vanlig for KM/Cup i Hedmark)

  • Når: 07.04.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.04.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.04.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.04.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Vebjørn Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn H. Myhrer, Markus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Kornelius Klubb Granli IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skyrudsmoen, Gaute Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Eirik Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Asbjørn Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overland, Herleik Klubb Åslia Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Persson, Albin Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snarvold, Martin Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vang, Embret Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundal, Johannes Klubb Åslia Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Buraas, Bjørnar Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg, Oliver Bjørndalen Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Martinsen, Vetle Søndmør Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fedreheim, Stian Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Midtsundstad, Iver Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bodding, Linus Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Næroset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Åslia Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Even Knoph Klubb Grue IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalland, Rasmus Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overland, Heine Klubb Åslia Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Andreas Klubb Magnor UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Billa, Nora Trandem Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Camilla Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Ingvild Klubb Åslia Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken-Brustad, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Marte Knoph Klubb Grue IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonassen, Mille Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malnes, Henriette Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelset, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Kristine Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuseth, Mathilda Klubb Magnor UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn H. Myhrer, Martine Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jonassen, Matilde Klubb Granli IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Vilje Linnea Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuseth, Alma Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel-Aasen, Ella Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindkjølen, Live Kristine Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Vilde Klubb Magnor UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engen, Ida Vågsmyr Klubb Mesnali Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wangen, Ingrid Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiest, Heidi Therese Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Tone Lise Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schjelderup, Helen Margrethe Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rieger, David Stefan Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olstad, Anton Klubb Magnor UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Ove Ingebrigtsvoll Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Søndmør, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan