Hopp til innhold

NM langrenn stafett, Vang

Sjekk sesonginformasjoner på skiforbundet.no for regler for påmelding av lag. Her må minimum en av løperne i laget ha FIS-poeng for at laget skal kunne stille til start.

  • Når: 11.1 - 14.01.2018
  • Hvor: Vang
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 435 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett Startkontingent 435 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andersen, Amalie Denise Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andersen, Tonje Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andreassen, Elise Karoline Moi Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arnekleiv, Juni Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Berg, An-Magritt Piro Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Birkeland, Fanny Horn Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørge, Mathilde Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bolstad, Ragnhild Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bratteng, Angelica Zacho Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bredalen, Anne Marit Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Claussen, Mina de Lange Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dahl, Tone Sundvor Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fjeld, Kristine Klubb MjøsSki Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gleditsch, Marte Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grønlie, Kaja Aamodt Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hals, Camilla Helene Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haugli, Brinje Marie Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haugsten, Helene Victoria Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Høydal, Ingvild Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jensen, Thea Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Karlsen, Guro Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Karset, Ragnhild Marie Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Katla, Pernille Jebens Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Korslund, Martine Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kroken Lono, Kathrine Klubb Suldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Krüger, Inger Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kyte, Karoline Holsen Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Laingen, Mari Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Loen, Tiril Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lundby, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Meinicke, Anne Grete Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Monrad-Hansen, Marte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Morken, Anne Mathea Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilsen, Kristin Lindahl Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Paulsen, Liv Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Paulsen, Pia Helene Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rimmereid, Benedicte Holmsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Riseth, Kristin Klubb Oslostudentenes IK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Roaldstveit, Tonje Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rusten, Tina Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ryen, Linn Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rønning, Ragnhild Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Seim, Solvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Staver, Tuva Toftdahl Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storberget, Marianne Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strandlie, Kristine Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stubrud, Hege Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svenkerud, Marit Kristine Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sverdrup, Mari Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sætha, Barbro Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sætre, Lin Iren Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørum, Ingrid Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tangen, Marte Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Taylor, Annika Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ugland, Nora Klubb Oslostudentenes IK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vala, Marit Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vikman, Ingrid Kristina Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wright-Hagen, Ingrid Kristine Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Yilamujiang, Dinigeer Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øien, Kristine Hokseng Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østensen, Siri Klubb Oslostudentenes IK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ådlandsvik, Lene Berg Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x10 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aaslund, Bjørn André Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersen, Peter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andresen, Frode Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Antonsen, Even Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Askildsen, Fillip Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bach, Ole-Marius Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bakke, Henrik Persson Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Berger, Olav Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjerke, Herman Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjerkrheim, Tore Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjertnæs, Johannes Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bollingmo, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bossum, Andreas Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Braathen, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bratbak, Emil Robert Book Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bredvold, Per Ola Flaten Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Breivik, Eirik Langedal Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bånerud, Martin Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bånerud, Kjetil Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Claussen, Espen Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Claussen, Aleksander de Lange Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Drøyer, Benjamin Ogilvy Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Du Pasquier, Arnaud Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Edvardsen, Haakon Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Eggen, Sivert Antonsen Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Engebakken, Jonas Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Erikstein, Knut Halvor Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Finne, Eirik Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fjeldstad, Vegard Storeng Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fjellvåg, Asbjørn Slagtern Klubb Oslostudentenes IK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flata, Oskar Berntsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flismyren, Martin Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fraurud, Mads Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fraurud, Magnus Hagen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Furnes, Simen Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gangsø, Johan Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gløersen, Øyvind Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Godli, Eivind Haakenstad Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grindhaug, Christopher Christophersen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grønvold, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gundersen, Tore Martin Søbak Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Göthe, Marius Skau Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Halstadtrø, Mads Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Harnæs, Hugo Olov Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hasimu, Yesihati Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugen, Sander Kulstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haukåen, Torger Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hefre, Lars Steinar Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Helgestad, Daniel Myrmæl Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Henningsen, Christoffer Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Henriksen, Didrik Graham Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hermansen, Simen Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hestengen, Truls Even Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hjelstuen, Håkon Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hodt, Jørgen Bakken Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hoffsbakken, Erik Kaspersen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hogrenning, Johan Elias Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holen, Espen Honganvik Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holm, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Høgset, Sindre Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Høgåsen, Olav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Høymork, Håvard Einarssønn Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Håkonsen, Magnus Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Indby, Ivar Hesselberg Klubb Oslostudentenes IK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jakobsen, Kristian Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jakola, Jørgen Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jelstad, Eirik Stærkeby Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jelstad, Stian Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jensen, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jensen, Vemund Næss Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jensen, Fredrik Fossum Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johansen, Erlend Leander Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Juel, Jonas Slettemark Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karlsen, Kristian Fodstad Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karterud, Herman Andre Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Klemetsdal, Øystein Strengehagen Klubb Oslostudentenes IK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kleven, Erik Alexander Alhaug Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Klokkehaug, Eivind Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Knoph, Ole-Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kokkin, Dag Erik Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Korbøl, Ola Erling Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvernevik, Thor Emil Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvernvolden, Lars-Haakon Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lanes, Simen Mørk Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lange, Thomas Haugen de Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Langseth, Magnus Raaum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Laukli, Sivert Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Loen, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lundanes, Ivar Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Løchting, Vetle Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mangset, Even Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Martinussen, Karsten Storvik Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Meen, Jens Innleggen Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Meinicke, Thomas Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Melby, Njaal Ellegaard Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Melsom, Halvor Nissen Klubb Hakadal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mjanger, Mads Ulrich Müller Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mobakken, Jonas Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mobakken, Jørgen Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Moe, Oscar Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Moholdt, Lars Hol Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Moholt, Fredrik Kviteberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myhrer, Even Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nelson, Arvid Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nelson, Håkon Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nenseter, Aslak Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nesje-Haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nilsen, Gjermund Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nordhagen, Simen Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Noren, Matias Sølvsberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nydal, Erlend Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nydal, Sondre Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nygaard, Andreas Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nysæter, Erlend Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nørstegård, Ola Jo Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Oldernes, Joar Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Olsen, Tobias Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Osvold, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Palm, Sindre Odberg Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pedersen, Marius Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Qvenild-Svennungsen, Bjørn Markus Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ramstad, Håkon Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rogne, Anders Johan Klubb Hakadal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ryan, Ola Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rønningen, Sivert Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Schwencke, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Semb, Jon Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sevang, Nicolay Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sjølie, Marius Nåvli Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skaanes, Joakim Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skurdal, Magnus Brath Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Smith, Callum Rhys Patterson Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Solvik, Martin Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sommer, Erik Storås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Staff, Ørjan Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Steinsland, Gjermund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stigen, Jørgen Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stokkeland, Petter Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Strand, Øystein Rønning Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Straumsheim, Ola Trommald Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Strømvall, Raimond Haugom Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sturød, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stølen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Støre, David Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sugaren, Oliver Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sundhaugen, Sindre Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svaland, Håkon Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sverdrup, Henrik Tordhol Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sverdrup, Kristoffer Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svingheim, Håvard Landro Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svingheim, Magnus Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Søli, Andreas Bø Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørum, Vebjørn Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tallakstad, Henrik Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thele, Joar Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thomassen, Håkon Hoff Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thomassen, Amund Hoff Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thomassen, Erland Hoff Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thoner, Bjarne Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thoner, Gjermund Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thørud, Birger Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Toresen, Jens Petter Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Trollebø, Dag Frode Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Uldal, Espen Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vaet, Vemund Jacobsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vindal, Mathias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vinje, Vegard Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vårheim, Sondre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wangen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wiig, Emil André Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wilskog, Thomas Klubb Hakadal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Winsvold, Bendik Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Østberg, Eivind Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Østensen, Sander Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øvrevik, Vegard Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øvrum, Mathias Bjørnflaten Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
nif-epi04, 04
NTB scanpix